Outlook nie pokazuje na liście wszystkich wiadomości

0

No cześć :)

Taki problemik mam:
Mojej kumpeli w robocie dzisiaj przy włączaniu Outlook Expressa rano komp napisał coś o kompaktowaniu wiadomości (nie pamięta niestety dokładnie co), jakiś pasek postępu przeleciał i teraz kiedy w Outlook Expressie wejdzie na folder poczty odebranej to nie wszystkie przesyłki które powinny się tam znaleźć tam są. Dokładniej widać tylko te przesyłki które odebrała przed 20.04 i te które odebrała dzisiaj. Resztę gdzieś wcięło. Gdzie te przesyłki mogą być (no bo chyba ich nie wykasował automatycznie)? W katalogu gdzie ma wszystkie foldery pocztowe nie został utworzony żaden dodatkowy plik który byłby na tyle duży aby to mogło być to. Próbowałem przez poszukiwanie plików *.dbx na dysku ale też nic nie znalazł.
Macie jakiś pomysł ?

Pozdrawiam

0

kompaktowanie w OE chyba głównie polega na tym że pliki dbx są czyszczone fizycznie z wiadomości które już zostały usunięte w programie, a jeśli program przy tym się pomylił i uznał wiadomość która była na liście za już usuniętą to ona już chyba przepadła

0

Poszukaj jeszcze pliku pt. archive.dbx, ale Outlook Express chyba je po prostu usuwa...

PS. Wszystkie problemy jakie widzialem w Outlook Expressie konczyly sie zalamaniem klienta (np. strata firmowych maili na przestrzeni 7 lat) - niech sobie zainstaluje cokolwiek innego - KAZDY program jest lepszy od tego.

pozdrawiam
johny

0

c:\documents and settings\UZYTKOWNIK\ustawienia lokalne\dane aplikacji\identities{jakas randomowa glupia nazwa}\microsoft\outlook express

dla entkow (za cholere nie wiem, gdzie 9x to trzyma) tam sa wszystkie outlookowe dbx-y. obejrzyj je i sprawdz, czy ktorys nie dobiega rozmiarem do 2GB. to jest nieprzekraczalny limit, natomiast juz powyzej 1.5GB zaczynaja sie jazdy.

0

W 98 to jest C:\Windows\Dane aplikacji\Identities{jakaś randomowa głupia nazwa}\Microsoft\Outlook Express

wiem wiem

Sprawdzałem - ten plik od foldera skrzynki odbiorczej miał coś ponad 900 MB więc do 2 GB trochę jeszcze brakuje.

Dzięki za dobre chęci :-)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0