Skuteczne zarabianie w internecie

0

Hej! Każdy chyba kiedyś się z tym zetknął. Dawajcie swoje referral links, chętnie się dopiszę. I może klikniecie też na moje (wielkie dzięki):
www.dollarslove.com/cgi-bin/[email protected]
www.cashread.com/cgi-bin/[email protected]
www.adclickmail.com/cgi-bin/[email protected]
Są to dobrze płatne serwisy, jedne z najlepszych (w sumie należę do ponad 80). Ponad 20 gr dziennie bez referrali... a potem to rośnie wykładniczo. Emaile w formacie tekstowym, o małych rozmiarach. Zapraszam.

0

A tak w w ogóle jak mozna zarabiac przez internet? Wiem ze sa oferty ze, jak zamiescisz reklame jakiejs strony to za to cos tam dostajesz!!-------------------------------------------------------
Delphi 6, Macromedia Flash 5,

Pozdrowienia!!!

0

mool, mam pytanko.
Ile można na czymś takim zarobić?

Tak na marginesie to nie wiem nawet o co w tym chodzi... :(


Delphi 5

Pozdrawiam

0

W internecie można zarabiać na wielorakie sposoby i zamieszczanie reklam nie jest moim zdaniem najlepsze (małe szanse na kliknięcia). Ale np. za bycie online lub czytanie emaili... znacznie lepiej. Po prostu dostajesz emaila, szukasz w nim napisu "paid link", klikasz, czasem musisz potem wpisać swój email podany przy rejestracji i jakaś kasa twoja. Zwykle są to ułamki centa, ale w powyższych to zazwyczaj minimum 5 centów, czyli ok. 20 gr. Aha, i w powyższych linkach coś się po***iło, ale nie wiem czemu, wiecie chyba jak ich używać. Po więcej informacji i linków mailnijcie do mnie.

0

W internecia mozna bylo zarabiac na wielorakie sposoby jakies 5 lat temu kiedy cos z tego jeszcze wychodzilo. Wiem co mowie bo sam sie w to bawilem. Dzisiaj nie zarobicie absolutnie !!!NIC!!! Zapisujac sie do firmy ktora obiecuje ze po miesiacu zarobicie na swoj pierwszy czek, po pol roku na bedziecie mieli jakas zlotoweczke. Ten biznes jest po prostu martwy. Wiec proponuje ochlonac i nie robic sobie nadzieji. Dla przykladu ja w niegdys najbardziej aktywnej firmie Netprofit po 2 latach mam 1zl 13 gr przy dosc sporej ilosci poleconych. A taki post jaki wyslal mool powinien zostac usuniety.--Pozdrawiam {hello}
Tomasz K.

0

Wejdźcie na moją stronkę i na samym doel kliknijcie na banner ja dostanę 10gr :)

Zasada jest prosta ty reklamujesz firmę - a jak ktoś wejdzie na tę stronę przy pomocy twojego bannera to dostajesz kase :]]]]]

0

Nie wierze, ze mozna cos zarobic w taki sposob. Wg mnie to zwykla SCIEMA

A propos mool, dostales juz jakas wyplate ?

Pozdrawiam {hello} --LSD - Discover The New Way Of Thinking

0

System taki działa i ja też kiedyś zarobiłem ledwie 20 gr przez 3 m-ce, ale zmieniło się to jak znalazłem atrakcyjniejsze oferty. Teraz dostaję 20 gr dziennie od każdej powyższej firmy, jest to spoko, nie muszę w nic klikać jak nie chcę, nie wypisują mnie za nieaktywność itp.
Zarobki zawsze powiększają się wraz z ilością referrali. Oto jak taki system działa:
Załóżmy przeciętne parametry:
ilość poziomów = 5
procenty = 20 - 10 - 5 - 2 - 1
cena jednego emaila = 5 centów.
Mamy więc przykładowo dla 3 referrali na każdym poziomie (ty zachęcasz 3 osoby, każda z nich 3 itd):
5 ty
+3
520% pierwszy poziom
+9510% drugi
+27
55% trzeci
+8152% czwarty
+243
51% piąty
=5+31+90,5+270,25+810,1+243*0,05
=5+3+4,5+6,75+8,1+12,15
=39,5 centa za email.
Jeżeli emaile dostajemy codziennie, to wychodzi 11,85$, czyli prawie 50 zł! A co będzie, jeśli na każdym poziomie będziemy mieli po 4 osoby? To jest już 20 dolarów. Czasem jest tych poziomów więcej, nawet po 100, 1000. Oczywiście im więcej tym lepiej, ale zbudowanie drzewka 1000-poziomowego zabierze sporo czasu.
Tak w ogóle aby się dowiedzieć jak to działa wejdźcie na stronki główne wyżej wymienionych serwisów zamieniając signup.cgi na page.cgi. Tam są wszystkie szczegóły. No i oczywiście firmy płacą w Polsce, lepiej niż polskie rozwiązania tego typu.
Pozdrówka!

0

mool ile najwiecej dostales do reki ? :)

Pozdrawiam {hello} --LSD - Discover The New Way Of Thinking

0

Na razie kilka dolców w sumie, tak do 2 na jeden system od marca. Nie zawsze klikam na linki no i brak mi referrali :(

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0