Stery pod windows xp x64

0

Witam, mam Windows'a XP x64 i kamerke logitech quickcam express. Nie mam do niej sterowników na 64-bitowy Windows. Ma ktoś takie stery?
Szukam także dobrego programu 64bit do obróbki video. Znalazłem VirtualDub x64, ale nie obsługuje on mpeg2. Może ktoś mi da link do programu?

0

Miałem tą wersję Windowsa przez dzień, potem wróciłem znowu do SP2. Jest to wielka niedoróbka - podobno jakieś wsparcie dla 32 bitów jest, ale praktycznie nic co 32 bitowe nie działa. Dlatego na Twoim miejscu poczekałbym na inne wydanie tej windy, bo sterów pewnie nie znajdziesz. Ja nawet na monitor normalnie patrzeć nie mogłem - 60Hz bez sterownika maksymalne odświeżanie miałem, a sterów 64 nie było. Jak na razie nie wykorzystamy naszych Athlonów 64 ;) Choć fajnie by było siedzieć na 64 bitowej windzie, no ale Microsoft zrobił tą edycję a pare tygodni na odwal - żeby było i tyle.

0

Brak obsługi mpeg2 nie wynika z braków w VirtualDub, tylko w codec'ach Twojego systemu. Virtual Dub żadnych codec'ów, z tego co wiem, nigdy nie dostarczał.

0

Dzięki za pomoc.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0