komp nie działa

0

Co może być przyczyną że po włączeniu komputera monitor nie reaguje - świeci się pomarańczowa lampka ale nie ma napisu że nie ma sygnału - co jest winne i jak to naprawić ??

0

Podłączyć kabel sygnałowy z monitora do karty graficznej ?

0

Ja dawniej na swoim Pentium 133 bawiłem się w przestawianie zworek na płycie...potem gdzieś poszedłem...i zapomniałem sobie o tym! [rotfl] Na drugi dzień przychodzę i takie same objawy jak u ciebie...i co się stało z komputerem! Nie chce działać!...Na całe szczęście po kilku dniach(!) przypomniałem sobie o podkręcaniu...i przywróciłem pierwotną konfigurację...morał? Po podkręcaniu procka, nie zapomnij go odkręcić [rotfl]

0

kto tu mówi o podrkęcaniu :P heheh! wg. mnie realna jest odpowiedz flabra! ;) ale moze tez mogla sie karta graficzna zjarać albo moze lagodniej hyh - nie ma styku na slocie (wyjmij karte graf. ze slotu AGP i wloz jeszcze raz bo moze styku nie ma - noo chya ze karta jest zintegrowana wtedy masz problem :> ) to najprawdopodobniej wina karty graf.! wszystko tez mozliwe ze kabel (karta graf. - monitor) jest przepalony lub uszkodzony! wiec sprawdz kabel i karte graf albo monitor nawala:P! pozdro nara!

0

kto tu mówi o podrkęcaniu heheh!

yhm...nie no nikt nie mówi...ale napisałem to ku przestrodze [rotfl]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1