problem z cd

0

Nagrałem u mojej kuzynki CD no i jak wróciłem do siebie to chciałem go odpalić ale ZONK. Wkładam płytę i lampka zaczyna mrugać i tak jest cały czas. Jak klikam w windowsie na CD-ROM to komputer się zawiesza, ale jak wyjmę CD ze stacji to się odwiesza. HELP ME, muszę odzyskać te informacjie z płytki. A BadCopy Pro nie widzi płyty i też się wiesza.

0

mogłeś nie zamknąć sesji.

0

Nagrywałem przez Nero no i doszedł mi do końca, jak mam odzyskać te dane

0

Spróbuj zrobić obraz płyty, a następnie czytaj go jakimś emulatorem cd-romu.

0

Jak mam zrobić obraz płyty jeżeli nic cd nie widzi. Sprawdzałem też na starszym komputerze tam też zero. A jak wkładam do tego to jak chce w obojętnie jaki sposób użyć cd to mi się zawiesza komputere do momentu gdy wyjmę cd-rom ze stacji

0

Jesli to muzyka to nagrywaj wolniejsza predkoscia.

0

Idz jeszcze raz do kuzynki i wsadź tę płytę do jej nagrywarki. Jeśli u niej też nic nie zobaczysz to ort! się z danymi.

0

W tym sęk że ona mieszka 500 km <ort>ode mnie</ort> (pojechałem do niej a wakacje) a na cd są zdjęcia.

0

To zależy jeszcze od płytki. Jak nagrywałeś te zdjęcia na RW jakimś szybkim (24x) a nagrywarka obsługiwała tylko 12x to niestety, ale nie da rady tego odczytać. A może po porstu w nero było ustawione tylko test nagrywania albo coś takiego....
Ostatecznie to jeszcze mogłeś zaoszczędzić na płytce i kupić jakąś ze złotym dnem. Albo po prostu nagrywarka była zepsuta, albo zupa za słona :)

0

Płyta jest pełna, bo jak sprawdzałem tam jak nagrałem to były na niej zdjecia i się normalnie włączały. Podejrzewam że płyta uszkodziła się w czasie podróży(ale nie wiem na 100%). Chodzi mi o odzyskanie tych plików, które się tam znajdują. A oprócz zdjęć są chyba jeszcze 2 albo jeden film.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0