Komentarze w aplikacji mobilnej YouTube

0

Mam taki nietypowy problem od jakiegoś czasu. Kiedy wchodzę w jakiś filmik w aplikacji mobilnej na YouTube i chcę poczytać komentarze (wchodzę w sekcje komentarze) to od razu wyskakuje mi okienko do pisania komentarza. Tak samo jak chcę zmienić sortuj komentarze od najlepszych lub najnowszych zaraz wyskakuje okienko do pisania komentarza. Jak wchodzę w czyjś komentarz (gdzie x osób się wypowiedziało) chcąc przeczytać wątek to też pojawia się to irytujące okienko do pisania komentarza.
Generalnie wszędzie wywala mi klawiaturę z opcją pisania komentarza co na dłuższą metę jest strasznie uciążliwe bo chcę tylko poczytać, lub sprawdzić jakiś ciekawy komentarz, a tu wywala mi okienko Dodaj komentarz z klawiaturą. Nie wiem czy to jakaś zmiana w aplikacji mobilnej czy tylko u mnie coś nie tak, ale może ktoś zna rozwiązanie bo spotkał się z czymś podobnym. Nie mam pomysłu jak pozbyć się tego irytującego problemu.

image

0

Nie wiem, ale jak naciśniesz ten trójkąt na dole to klawiatura powinna zniknąć…

0

Tak ale kiedyś było tak, że jak chciałeś napisać komentarz to klikałeś na ikonkę i wtedy pojawiało się okno do pisania komentarza, a teraz to okno wyskakuje jak lewandowska w każdym miejscu i mnie to irytuje bo musisz to wyłączać, wejdziesz w jakiś wątek w komentarzach gdzie 5 osób odpowiedziało komuś i wyskakuje to okienko z klawiaturą i komentarzem. Nie da się normalnie czytać komentarzy bo komentarze zasłania okno do pisania komentarza.
Nie wiem jak tego się pozbyć.

0

Używaj YouYube Kids. Tam nie ma tego problemu :]

0

Ale o co chodzi? Pod każdym filmem jest opcja „Pokaż komentarze”. Jak komentarz jest długi, to pod nim masz opcję „Pokaż więcej”. Żadna z nich nie pokazuje klawiatury. Klawiatura wyskakuje tylko wtedy, gdy chcesz odpowiedzieć na komentarz, czyli klikniesz w treść.

Może opisz dokładniej problem

0

Wygląda to tak. Wchodzę w jakiś filmik na YouTubie w aplikacji na telefonie.
Chce przejść do komentarzy więc klikam w prawym dolnym rogu na rozwinięcie komentarzy opcja zaznaczona czerwonym kwadratem.

image

No i zamiast mieć komentarze wywala mi okno do pisania komentarza z klawiaturą co przeslania wszystkie komentarze. Muszę klikać na ten trójkącik w lewym dolnym rogu, aby to schować.

image

Problem w tym, że jednak wejdę w inne komentarze, gdzie jest np. 5 wypowiedzi (inni się wypowiedzieli na czyjąś wypowiedż) to też wywala się zaraz ta opcja z klawiaturą zasłaniającą komentarze. Wychodzę z danych wypowiedzi do głównych komentarzy i wskakuje opcja z klawiaturą do pisana komentarza. Na dłuższą metę jest to strasznie wku.wiające bo zamiast pozwolić mi czytać komentarze wszędzie pojawi się to zje.ne okno do pisania komentarza. To tak jak byś w czasie reklamy na TVP1 przełączał na TVP2, a tem reklama z lewandowską, przełączasz na Polsat, a tam reklama z lewandowską, przełączasz więc na TVP1 bo masz tylko 3 kanały, a tam akurat reklama z lewandowską.
Wqu.rwa można dostać i nie wiem czy coś się u mnie tylko popsuło czy to jakieś rozwiązanie YouTube.

Ktoś ma pomysł jak się tego pozbyć?

0

@Mayunoth: A próbowałeś już YouTube Kids?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1