Coś zamiast Fb Notes?

0

Bardzo chciałem skorzystać z funkcji "Fb Notes", ale widzę, że chyba od 31.10.2020 została usunięta możliwość ich tworzenia i edycji.

Czy jest coś zamiennego, ktoś się nie orientuje? Jest coś na wzór tego, bo ja mam poważne obawy, że raczej nie, a same typowe posty nie równają się takim notatkom....
Gdzieś, śledząc Internet dotarłem, że polecają evernote lub overnote... ale to są aplikacje, gdzie pewnie po jakimś czasie za większy transfer będę musiał zapłacić i średnio mi się chce z nich korzystać...

1

Google Keep? W sumie przedwczoraj sam odkryłem.

3

Może napisz, o jaką konkretnie funkcjonalność ci się rozchodzi, bo pewnie większość nie ma pojęcia co to za narzędzie.

1

Teraz Notion https://www.notion.so/ jest na fali :) a z prostszych polecam Bear https://bear.app/

3

@matiz17: uściślij, proszę: co to znaczy robić notatki według "Facebook Notes"?

Dla mnie na ten przykład robić notatki to jest po prostu otworzyć analogowy zeszyt, Microsoft Word, czy też Evernote (z tego nie korzystałem), potem napisać coś, zapisać; ewentualnie otworzyć kiedyś jeszcze i przeczytać.

Tobie najwidoczniej chodzi jeszcze o udostępnianie tych notatek innym za pośrednictwem Facebooka? Czyli coś łączące niektóre cechy robienia notatek, grupowego wysyłania wiadomości i blogowania, do tego za pośrednictwem Facebooka?

0

@matiz17: To jaką logike publikacji przyjmiesz zalezy jaką skonfigurujesz szczególnie w przypadku notion masz od zajebania pluginow. Możesz dawać linki do notion, publikowac to na wordpresie czy wgl standalone strony.

Funkcjonalność FB Notes będzie udostępniać FB Notes cała reszta będzie od ciebie wymagać integracji na jaką pozwala FB i nie ma tutaj innej możliwości.

0

Jakkolwiek te notatki by miały wyglądać, jeśli chcesz je udostępniać grupie, możecie po prostu założyć wspólny dysk na jednej z platform i tam wrzucać.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0