Wątek przeniesiony 2021-02-22 13:22 z Oceny i recenzje przez cerrato.

Sublime Text -> jaką licencję kupić?

0

Dzień dobry.

Nie wiedziałem jakiego działu użyć. Sublime to super edytor, poznałem go dzięki kursowi wideo Bootstrap 4, w którym to wykładowca się nim posługiwał. Ma masę fajnych cech, jak np. wielozaznaczenie, rozbudowane inteligentne podpowiedzi, autouzupełnianie i wiele innych.

Ale ja nie o tym :P
Gdzie najtaniej można kupić licencję indywidualną? Program niby jest darmowy do testów i nie ma blokady, więc teoretycznie można testować dożywotnio :D Ale ja nie chcę być cwaniakiem, chcę kupić, warto moim zdaniem nagrodzić autorów tak wspaniałego edytora.

Gdzie można kupić najtaniej?

Tutaj 395 zł: https://www.dreamsoft.com.pl/sublime-text-1622p
Tutaj 419 zł: https://softx.pl/program/sublime-text-personal-license-4907s

A może za granicą?

Dzięki

2

@mpaw:

Sublime to super edytor, poznałem go dzięki kursowi wideo Bootstrap 4, w którym to wykładowca się nim posługiwał. Ma masę fajnych cech, jak np. wielozaznaczenie, rozbudowane inteligentne podpowiedzi, autouzupełnianie i wiele innych.

Taniej od miesięcznej opłaty za Netflix będziesz mieć Webstorm.

Pobierz wersję eval i zobacz czy ci pasuje?
Jak chcesz wejść w to na poważnie, to albo Webstorm (płatny) albo darmowe MS VisualStudio Code - z świetnymi dodatkami by może równe Web Storm od JetBrains

Mam WebStorm, nie ja płacę. Gdybym miał polecać komuś kto ma ograniczone fundusze i zaczyna, to poleciłbym Microsoft free VS Code. Ma wiele pozytywnych opinii i bardzo dużo ludzi go używa.

1

U producenta, a nie przez pośredników - https://www.sublimehq.com/store/text

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1