Problem z wyświetlaniem zdjęć z pen-drive na TV

0

Posiadam telewizor Sony i mam problem z uruchomieniem zdjęć z pen-drive. Ciekawostka jest taka, że na drugim telewizorze w domu zdjęcia się wyświetlają, wystarczy wejść w MEDIA. W moim niestety nie ma takiej opcji, po prostu nie da się znaleźć tak jakby folderu z pen-drive, a zatem nie można nic odtworzyć. Czy może być tak, że tak po prostu się nie da?

5

To że TV ma wejście USB nie oznacza że jest ono użyteczne może to być wejście dla serwisu, więc jeżeli już się upewnisz że wejście jest normalne i współpracuje z pendrivem to sformatuj usb na inny system plików, jak masz ntf to próbuj fat32 itp. bo TV nie zawsze obsługują wszystkie systemy plików dlatego na jednym działa na innym nie

5

Wystarczy wziąć instrukcje i sprawdzić. Ale kto by tam instrukcje czytał...

1

Jeśli chodzi o rozwiązanie konkretnie problemu z telewizorem, to przyda się model telewizora, model pendrive'a. A przede wszystkim podaj dokładną sekwencję czynności, jakie wykonujesz; zacznij od momentu włączenia telewizora i/lub włożenia pendrive'a, zależnie co wcześniej robisz.

2

Istnieją w zasadzie 3 opcje:
1) Jeżeli telewizor ma więcej niż 2 porty usb, to jeden z nich może być wykorzystany do diagnostyki/upgrade'u firmware'u i nie obsługuje nic poza tymi czynnościami, spróbuj włożyć w inny port.
2) Spróbuj sformatować pendrive w FAT32 i ponownie podłączyć.
3) Telewizor po prostu nie obsługuje multimediów po USB

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0