Problem z zawartością (rozmiar)

0

Co może być powodem takiego stanu rzeczy.
Źle pokazuje mi rozmiary plików.
Mam załóżmy dwa foldery. W tym drugim wewnętrznym jakieś pliki.
Wchodzę w pierwszy i widzę 0 B, a gdy wejdę dalej nagle widzę w tym moim przypadku 53,2 MB. Te piki są, ale tak pokazuje system.
Mogę opisać dokładniej problem pokazując screen-y. Dodam, że pliki pochodzą z płyt CD / DVD, które zgrywałem i przeniosłem to na swój dysk komputera (chyba to odzyskiwałem za pomocą jakiegoś poleconego mi z resztą na tym Forum programu). Ciekawi mnie to, czemu tak jest.
Co mi radzicie w takiej sytuacji? Po prostu po jednym pliku, który się tam znajduje kopiować sobie i usunąć koniec końców ten folder, czy jak?

edit:
Mogę załączyć skriny, jestem strasznie ciekawy tej sytuacji czemu tak jest? Nie wykrywa tych plików, czy jak, a może, to co przenosiłem z płyty CD/DVD było "walnięte"?
Chyba najlepsza rada to nie zastanawiać się nad tym, tylko skoro te pliki są w tych folderach to.. sobie "rozbroić" te pliki, a foldery usunąć...

0

https://imagizer.imageshack.com/img923/3763/hPzzFA.png
https://imagizer.imageshack.com/img924/8459/5XjWIA.png
Na tych dwóch obrazkach myślę, że widać więcej. Pliki są całe i zdrowe, tylko pokazuje się tak... Dodam, że ja to jakoś późną wiosną wydobywałem jakimś programem z dawnych płytek CD/DVD i może to ma jakiś związek z tym.

0

To jest zdaje się jakiś bug w Windows 10.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0