Program do notatek ala OneNote i EveryNote

0

Cześć!

Poszukuję programu do notatek, który będzie opensource i będzie miał możliwość składowania/synchronizacji notatek na moim serwerze. Jest teoretycznie QOwnNotes, który zapisuje notatki na dysku jako pliki. Synchronizował bym to jakimś rsync/lsyncd lub za pomoca git + python/bash, żeby można było w historię patrzeć. Problem, że nie ogarnę tego na iPhonie/Androidzie w wygodny sposób. Macie pomysł, jak załatwić edycje i synchronizacje notatek QOwnNotes na telefonie, lub znacie jakąś inną aplikacje z klientem mobilnym? Zalezy mi na składowaniu notatek na moim serwerze.

1

OneNote + lokalny plik + synchronizacja. Ma wersjonowanie.

0

Jak można w OneNote zapisywać do lokalnego pliku? Można mieć OneNote bez konta MS? Co z synchronizacją tego pliku na telefon?

0

Jak tworzysz nowy "Notebook" to zapisujesz na dysku. Synchronizuj czymkolwiek, OneDrive, Dropbox, Mega, co Ci tam pasuje. Na telefonie też znajdziesz klienty do chmur.

0

Chyba mówisz o jakiejś starej wersji OneNote. Ja mogę tylko zalogować się na konto MS, a tam już nie ma opcji zapisu notatnika na dysku.

1

OneNote 2016, normalna desktopowa aplikacja, a nie to nowe coś.

2

Polecam Joplin Umożliwia na synchronizację przez WebDAV, Dropbox albo Nextcloud.

0

Joplin to jest to czego szukałem. Nie wiem czy mi starczy czasu, ale w tygodniu albo w weekend postawie sobie WebDAV i spróbuję uruchomić Joplin na 3 maszynach + tablet z Andkiem + tel. z iOS. Pytanie tylko, jak Joplin zachowa się na 10 letnim netbooku ;p

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1