Modyfikowanie pliku pdf.

0

Cześć, zna ktoś może jakiś fajny bezplatny program do podmieniania stron albo wstawiania ich w formacie pdf? Szukalem i nic nie udalo mi sie znaleźć a drukowanie stron np. od 1-50 i potem 52-345 aby potem scalić te dwa pdfy z jedną stroną, którą utworzyłem zabiera strasznie dużo czasu.

1

A takie coś: https://smallpdf.com/merge-pdf ?

1

Sam od dawna używam i polecam PDF Split and Merge - dostępne pod asdresem https://pdfsam.org/

0

Chodzi mi o szybkie podmienienie jakiejś strony, albo jej dodanie. Do tej pory korzystałem z GiosPSM. W swojej pracy często muszę podmienić kilka stron albo dodac kilka stron do pdfa a rozdzielenie pliku na np. 500 stron aby potem podmienić 1 lub 2 strony zajmuje sporo czasu i pamięci. Dlatego szukam programu, który w prosty sposób potrafi zamienić np. 345 stronę na inną wskazaną przeze mnie stronę w formacie pdf lub dodać np. 3 strony po 298 stronie, w szybki sposób, bez rozdzielania pdfa na pojedyncze strony.

1

A czy rzuciłeś okiem na mój link?

Tamten program właśnie tak działa - ładujesz sobie PDF, aplikacja go wyświetla w postaci poszczególnych stron. Możesz te strony przesuwać, kasować, dodawać nowe, a na końcu wszystko eksportujesz do jednego pliku wyjściowego. Wydaje mi się, że to jest właśnie to, czego szukasz.

EDIT

rozdzielenie pliku na np. 500 stron aby potem podmienić 1 lub 2 strony zajmuje sporo czasu i pamięci

zrobiłem szybki test - w podanym programie (wersja 2.2.2. czyli trochę zabytkowa) załadowałem sobie "Charles Petzold - Programming Windows - 5th Ed" - PDF mający 1122 stron otwierał się ok. 30 sekund (łącznie z wygenerowaniem miniaturek każdej strony), a Java (bo to ustrojstwo jest w Javie pisane) zajęła 330MB. Oczywiście - to zależy w dużej mierze od kompa, na którym pracujesz oraz od typu i rozmiaru pliku, który wczytujesz, ale nie popadałbym w przesadę. Poza tym nie wiem, jak widzisz działanie programu, który ma podmienić stronę o numerze 208, ale bez tworzenia miniaturek czy bez ładowania całego dokumentu.

0

Linuksy mają pdftk.

1

Super, dzięki wielkie za pomoc, moja odpowiedź była do @szweszwe, ale chyba straciłem jakoś połączenie z siecią i później się wysłało. A ten program, który wstawiłeś to jest własnie to czego szukam, jeszcze raz dzięki @cerrato :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0