Błąd "unable to access (git)" po wpisaniu komendy "push" – o co chodzi?

0

Hej, gdy wpisuję komendę "git push origin master" to wyskakuje mi "unable to access i w nazwie mam stronę, w której nie ma mojej nazwy z githuba i nie wiem czemu tak jest, wie ktoś o co tu chodzi?

1

Zmień sobie dostęp nie po ssh tylko po https. Czyli zamiast [email protected] Na https://github... To jest zdaje sie w opcjach.

2

Wpisz komendę git remote -v i sprawdź, czy masz poprawne ścieżki. Albo pokaż nam wynik albo najlepiej pełne komunikaty błędu, jakie ci się pokazują.

0
$ git remote -v

origin  https://github.com/marcinkrzeminski/gulp-starter-kit.git (fetch)
origin  https://github.com/marcinkrzeminski/gulp-starter-kit.git (push)

to mi pokazuje, mam ustawione na https

1

Czy jesteś użytkownikiem MarcinKrzeminski?

Bo jeśli nie to nie możesz pushować do tego repo, bo nie masz do tego uprawnień prawdopodobnie.

Zrób git remote set-url origin <URL do repo> i podmień sobie ścieżki na poprawne, prowadzące do twojego repozytorium.

0

działa, teraz robiłem pierwsze repo wg filmiku https://www.youtube.com/watch?v=hsHVGit53sg i jak wpisywałem "git add ." to wyskakiwało mi wielokrotnie "warning: LF will be replaced by CRLF in ... . The file will have its original line endings in yout working directory" na koniec jak wpisuję git push origin master to przesyłam pliki na github, ale nie wiem jak mieć swój link na githubie, żeby poprawnie wyświetlić stronę, wie ktoś?

0

Szukaj pod hasłem GitHub Pages.

0

zrobiłem wg tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=BA_c3bGQXlQ po tym co napisałem wyżej(tylko na tym filmiku osoba wrzuca pliki w 1 folderze - ja próbowałem wrzucić 1 folder i też tak, że wiele folderów typu np. css, js itp. - nie wiem czy to coś zmienia, pewnie jak nie działa i tak i tak to nie) i nie czyta mi jakby tych plików co wgrałem, jest tak jak w tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=BA_c3bGQXlQ na początku...

0

Pokaż link do swojego repozytorium, bo z tego opisu nie da się wywnioskować, czy wszystko zrobiłeś dobrze.

0

sory, pomyliłem się, zrobiłem wg tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=hsHVGit53sg, a później zmieniłem tylko ustawienia tak jak było w tym wcześniejszym filmiku w github pages na master branch, oto link https://krystianwojt.github.io/KrystianWojt/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0