Wątek przeniesiony 2018-12-10 13:57 z Nietuzinkowe tematy przez somekind.

Urządzonko - automatyczna synchronizacja piosenek z telefonu na USB

0

Hej. Chciałbym rozwiązać problem potrzeby wyciągania pendriva z auta, brania go do domu, wgrywania przez lapka nowych piosenek i noszenia go z powrotem (kupuję muzykę, spokojnie) - za każdym razem kiedy chcę wgrać coś nowego.

Chciałbym ogarnąć (zbudować/zakodzić) jakąś synchronizację między swoim telefonem z androidem a pendrivem. Chodzi mi o to, że na telefon zrobiłbym jakąś apkę, w której wybierałbym piosenki, które chcę dodać przy następnej synchronizacji, wsiadałbym do auta i piosenki AUTOMATYCZNIE by się wgrywały na pendrive'a tworząc w nim nowy katalog (najlepiej w ogóle tak, żebym nie miał w tym żadnej potrzeby wyciągania pendriva i mógł słuchać starej muzyki podczas synchronizacji). Myślałem, żeby zbudować jakąś przejściówkę między pendrajwem a radiem albo zbudować swojego pendrajwa z takim interfejsem, ale nie wiem ... jakieś pomysły ?

1

@cerrato:

No i dziękuję pięknie.

https://botland.com.pl/pl/mod[...]all-in-one-5903351240116.html

Zamawiam to i robię .. dam znać jak wyjdzie :)

0

Nie prościej użyć transmitera FM i nie bawić się w żadne pendrive'y i inne pośrednictwo?

0

Równie dobrze mogę chyba z telefonu łączyć się przez BT. Chodzi o to, że chciałbym uniknąć tego łączenia i sterowania telefonem.

Może są już na rynku radia samochodowe z jakimiś wyświetlaczami LCD, któe mają taką opcję ?

0

@Bambo: pytanie, czy chcesz z tym walczyć sam, czy zrobić coś "godnego uwiecznienia"?

Bo mamy specjalny dział do wspólnego prowadzenia projektów - Projekty Forumowe. Nie dotyczy on jedynie projektów aplikacji, bo np. @furious programming prowadzi tam projekt samochodu RC.

1

@cerrato:

Wiesz co, fajnie by było się z tym pokazać jak to jakoś sensownie wyjdzie. Wiadomo, że zboczenie zawodowe powoduje to, że chciałbym zrobić jak najwięcej samemu nie korzystając z gotowców.
Jak dojdzie mi malina, uda się odpalić linuxa na niej i coś wstępnego napisać na andka to może założę temat, niezły pomysł.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0