mp3 na audio

0

Mam problem czemu nie mogę rozprostować niektórych mp3 na audio podczas nagrywania czy ktos spotkal sie z tym problemem jesli tak to prosze o wskazowki jak temu zapobiec

0

A nie lepiej mp3 na wave (*.wav) a potem wave na cd (audio)??? Przy okazji zyskasz na jakości.

0

A nie lepiej mp3 na wave (*.wav) a potem wave na cd (audio)??? Przy okazji zyskasz na jakości.

Pewny jesteś tego?
Jeśli tak to z mp3 na wave czym robisz.
Ja do tej pory robiłem mp3 na wave przez winampa, lub z mp3 prosto na płytkę przez Nero i nie jestem przekonany że jest róznica.
Ale ma 3 stopien umuzykalnienia (jak grają to słyszę).

0

Żeby usłyszeć różnicę trzeba mieć dobry sprzęt i dobry słuch (muzykalny). Przekonał sie o tym mój znajomy. Miał CD-audio z wypalonymi mp3 i prosił mnie żebym zrzucił to do wav i z wav na cd dopiero. Wav wrzuciłem na cd mówił że słychać różnicę i to dość wyraźnie. Ale mi to wsio łyba, i tak mam cienki sprzęt. A jak dam ustawienia systemowe, winampa, głośnik podłączony do kompa i jeszcze wieżę która jest podłączona z kompem tym że głośnikiem to już nic nie słychać ;).

Jeśli tak to z mp3 na wave czym robisz.

Już nie pamiętam teraz mam wieże podłączoną do kompa i słucham se mp3 (bo na wav za mało mam miejsca). :-D

0

<font color="green">Jeśli tak to z mp3 na wave czym robisz.</span>

Ja tam uzywam CDex i jest wypasik :D

0

właściwie to jak korzysta się z nero to on sam zmienia najpierw na wave a później na audio. Nie spotkałem się z tym problmem jeszcze ale zawsze gdy nagrywam utwory therionu z mp3 na audio to utworki były później błędnie nagrane np. cały utwur cichy. O to ci chodzi?

0

W WinAmpie można konwertować mp3 na Wav trzeba tylko ustawić plugin wyjścia na NullSoft DiskWriter PlugIn

0

Jeżeli chodzi o mnie to aby uzyskać dobrą jakoś dzwięku , to za pomocą MP3Coder-a konwertuję na wav , a potem na Cd Audio. A jeżeli chcę szybko nagrać , bądź jest za mało miejsca na wav-y to walę bezpośrednio z mp3 , za pomocą Nero i też jest dobrze [hurra]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1