Sluchawki do 650zl

0

Czesc, jakie polecacie sluchafony do 650 ?

0

Może coś takiego jak BEYERDYNAMIC DT 990 Pro. Bardzo wygodne, otwarte.

0

Do czego ci te słuchawki? Co będziesz na nich robił? Co będzie źródłem dźwięku? Masz jakiekolwiek własne preferencje typu, że mają być pół-otwarte?

Najlepsze słuchawki na świecie mogą być zarazem najgorsze jeśli nie wykorzystasz ich w taki sposób jak powinieneś, tam gdzie powinieneś.

Jeżeli natomiast sam nie wiesz co chcesz z nimi robić, czyli zapewne uniwersalne zastosowanie "do wszystkiego po trochu", to od siebie do takiego zadania polecę Audio Technica ATH-M50X. Przy okazji są mobilne z odczepianym kablem oraz bardzo wygodne do długich sesji. Słuchawki zamknięte.

Inne słuchawki studyjne zamknięte na które warto zwrócić uwagę w tym budżecie to Brainwavz HM50.

AKG K550 byłyby bardzo trafnym wyborem do średnich tonów, np. muzyki jazz. Nie są wygodne do długich sesji (według mnie).

DT990 nie testowałem. Jedynie słyszałem, że są przereklamowane. Mają specyficzne wymagania, żeby z nich cokolwiek wyciągnąć.

Jak masz zamiar te słuchawki podłączyć do zintegrowanej karty dźwiękowej z płyty głównej sprzed 10 lat, to polecam oszczędzić sobie rozczarowania i nie kupować w ogóle.

Gamingowych ultra magic 3d sound z mikrofonem nie kupuj, to pewnie wiesz.

0

Lepiej powiedz do czego te słuchawki. Kwestia bardzo istotna.

0

Dzieki za odp. wieczorkiem przejrze ww. sluchafony.
Sluchawki do sluchania muzy ;) Nie mam jakiegos ulubionego gatunku, slucham wszystkiego. jazz, klasyczna, r&b, trance, disco polo, rock. Ale za to hiphopu nie slucham.

0

Wygoogluj różnicę między otwartymi, połotwartymi i zamkniętymi i określ które preferujesz.

0

Mysle, ze zamkniete.

0

Do jakiego źródła podłączysz te słuchawki? Jaka karta dźwiękowa/DAC?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1