Wątek przeniesiony 2018-01-13 16:43 z Newbie przez somekind.

Jakim programem do edycji video można otrzymać taki efekt?

0

Z uwagi na wielkość pojazdu, który został stworzony na pracę dyplomową, nie mam go jak przetransportować na uczelnię w dzień obrony i promotor zlecił mi nagranie filmów z działaniem wszystkich funkcjonalności aplikacji którą stworzyłem, bo temat pracy to "Sterowanie pojazdem elektrycznym za pomocą systemu operacyjnego Android".

Tak, że nagrałem już filmy, ale problem tkwi w tym, że z każdym nagraniem mam po dwa filmy jeden z zewnętrznej kamery, która skierowana jest na mnie oraz na ten pojazd którym steruje, a drugi stanowi przechwytywany obraz z telefonu, czyli po prostu nagranie co się w samej aplikacji dzieje. Teraz potrzebuję program w którym zmontuję te dwa osobne nagrania, czyli nałożę na nagranie z kamery przechwytywany obraz z aplikacji i go odpowiednio oczywiście zsynchronizuję.

W serwisie Youtube let'splayerzy zawsze mają takie coś właśnie, że w prawym górnym roku widać ich osobę, a na reszcie ekranu jest pokazywana gra, więc o taki mniej więcej efekt mi chodzi. Wiecie może jakim programem można takie coś w łatwy sposób zrealizować?

1

Masz tu pierwszy lepszy link z Google o split screenie, gdzie masz jakieś 4 filmy jak to zrobić w różnych programach, idę się uspokoić bo ciągle kisnę xD
https://filmora.wondershare.c[...]-two-videos-side-by-side.html

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0