Jakie słuchawki do 300zł?

0

Szukam słuchawek przewodowych nausznych. Znalazłem Apple Beats EP On-Ear i wydają być spoko. Czy ktoś może ktoś z was ma te słuchawki i może powiedzieć jak się sprawują? Jeżeli ktoś ma inne propozycję to proszę pisać :)

0

słuchawki dobierasz do tego do czego używasz, nawet do różnej muzyki dobiera się inne słuchawki chyba, ze naprawde wywalisz grubą kase na nie. Także musisz sie określić, do czego, ja np używam logitechy g230 bo używam je tylko do rozmów i grania, a muzyka jedynie na głośnikach.

0

Do muzyki różnego rodzaju słucham przez laptopa oraz samsunga S5. Konstrukcyjnie żeby się trzymały i wygodne były podczas dłuższego noszenia.

0

Odradzam Razer Kraken, i podobne "gamingowe" słuchawki (mają dźwięk taki "z oddali"). Kosztują więcej niż alternatywa, i rzadko kiedy są równie dobre (często gorsze). Zmieniam słuchawki mniej więcej co kilka miesięcy i te które mają najlepszy dźwięk (z tych które sprawdziłem) to są Skullcandy Hesh 2.0

0

Polecam ISK HD9999. Dźwięk jest idealny, wygodne po kilku godzinach noszenia. Wymienialne gąbki i kabel. Nie mają mikrofonu, ale za to dźwięk wszystko rekompensuje.

0

Beatsy? Bitch plz to koło słuchawek nie stało - odsyłam na jutube po recenzje i testy.

W 300pln może znajdziesz Audiotechnica M30X, albo coś z Beyerdynamic lub Takstar, Od razu podpowiadam, impedancja 32 ohm jak słuchasz ze smartfona. Jak używasz długo słuchawek to warto wrzucić w nie więcej kasy i zainwestować w USB DAC, róźnica w jakości dźwięku jest kolosalna.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1