Nagrywanie dźwięku z komputera

0

Mam problem, przeszukałem sporo stron itd i nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak nagrać dźwięk z komputera. Pobrałem jeden program, ale on z kolei nagrywa tylko do 3min. Audacity nie udało mi się skonfigurować by nagrywał spoza mikrofonu. Resztę programów co znajduję na necie to mi Norton kasuje: )

Czy znacie jakś darmowy program aby nagrać dźwięki z komputera ? Chodzi mi nagrywanie np: odtwarzanego pliku mp3.

z góry dziękuję.

0

Nie szukałeś wystarczająco długo ;-)
Audacity + jako sterownik mikrofonu Podstawowy sterownik przechwytywania dźwięku bądź Mapowanie dźwięku:
0cc3b22df2.png

0

No właśnie już nie chciałem pisać, ale skoro poruszyłeś ten temat to oczywiście zmieniłem source na DirectSound i podstawowy sterownik dźwieku i nadal nagrywa z mikrofonu. Być może dlatego, że w opcji <sound> z control panel w recordings mam jedyne możliwe co - to właśnie mikrofon nawet przy zaznaczonym checkbox <pokaż wszystkie urzadzenia>.

Ktoś na yt mówił, że to wina sterowników audio, ale mam tablet lenovo z najnowszym W10 więc dziwne by to było aby była to wina nieaktualnych sterowników - szczególnie, że inny program nagrywał tylko jak piszę - jedynie 3min.

Teraz pewnie będzie SOA u mnie działa :)))))

0

No to nie mam pomysłu - u mnie od początku było właśnie widoczne to urządzenie ze sprzężeniem zwrotnym i bez problemu się dało.
Posprawdzałeś inne sterowniki oprócz DirectSound? (w rozumieniu: czy wybrałeś inne z tego pierwszego boxa w Audacity)

0

Nie napisales jaki OS. Na windows calkiem fajny jest GoldWave (platny, ale mozna wczesniej wykonac kilka tysiecy operacji gratis).

0

Zadziałało na Windows WASAPI i na Speakers. Teraz wyszedłem na lamusa, ale zmieniłem to jeszcze w innych opcjach niż wcześniej. Niemniej jednak dziękuję za pomoc bo sytuacja mi się chyba rozwiązała: )))

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1