Powiadomienie o zaktualizowanym officie

1

Hey, kilka dni temu miałem mały problem z odpaleniem offica 2013 - pewności nie mam, ale on się chyba przez dłuższy czas aktualizował i nie było sposobu, by go włączyć. Dopiero po pewnym czasie wyskoczył komunikat o aktualizacji etc. i musiałem się logować na moje konto itd.
Mam jednak teraz kolejny problem a mianowicie co chwila (bardzo często - raz na 10 min(?)) wyskakuje mi komunikat offica, że:

Wszystko jest aktualne
Na komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja pakietu Office

No i zastanawiam się czy da się jakoś wyłączyć pojawianie się tej informacji?

0

Spotkałem się z takim zachowaniem gdy miało się dwa różne office na jednym komputerze z Windows 8 na którym zrobiło się upgrade do Win 8.1 (sugeruje nie robić tego). Najczęściej to Office starter wywalał ten komunikat. Po wymianie maili z Microsoft doszliśmy do wniosku że najlepiej będzie odinstalować starter skoro już działam na 2010 i problem minął.

Znalazłem na francuskim forum info że podobny komunikat był rezultatem jakiegoś spy/adaware które w ten sposób chciało zainstalować jakieś śmieci z reklamami na komputerze. Dobrze jest sprawdzić czy nie masz jakiś śmieciowych programów poinstalowanych i może zapuścić coś any spyware np. combofix

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0