Ekran po przejęciu przez zdalny pulpit

0

Po zalogowaniu się pulpitem zdalnym na komputer, chciałbym aby osoba przy przejętym komputerze nie miała możliwości reakcji i zmiany czegokolwiek. Udało mi się usunąć, przy pomocy rejestru, guzik w prawym dolnym rogu z możliwością wylogowania/restartu/itp. Ale na ekranie wciąż jest możliwość wpisania użytkownika, reset hasła, zmiana klawiatury...

Docelowo chciałbym aby wyświetliło się na ekranie cokolwiek co uniemożliwia przerwanie zdalnej pracy na przejętym pulpicie. Czy ktoś już próbował to zrobić na Windows 7. W sumie to wersja embeded, ale bazuje na 7.

0

Odinstaluj mysz i klawiaturę z systemu :P Nie wiem czy zadziała, ale może to jest jakieś wyjście. Ogólnie zainteresuj się może http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc731745.aspx - tam jest gromada opcji. Ale całkowitego locka to nie wiem czy zrobisz.

0

Trojana piszesz czy co?

Ale na ekranie wciąż jest możliwość wpisania użytkownika, reset hasła, zmiana klawiatury...
..kop w obudowę, wyrwanie kabli, zabranie pod pachę... czy nie próbujesz przypadkiem rozwiązać nie tego problemu co trzeba?

0

Komputer ma być automatem dostępnym dla "przypadkowych" przechodniów. Chodzi o to, że jak będę zdalnie go naprawiał, żeby klient nie mógł nic "zepsuć". Wcześniejsza wersja oparta była na windowsie XP i tam jakoś dało się to zrobić, z w7 trochę trudniej. Pozostał mi już tylko do wyłączenia miejsce do wprowadzania nazwy użytkownika, ale dalej szukam.

0

A to na czas pracy nie można tej osoby wylogować i zabronić ponownego zalogowania?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1