odzyskiwanie danych z dysku

0

Czy da się odzyskać dane z dysku, gdy poprzez wytnij wklej przerzucilem je gdzie indziej? Najważniejsze pytanie, czy można je odzyskać wraz z folderami w których się znajdowały?

0

zwykle tak, a szczególnie wtedy gdy nośnik nie był poźniej używany lub był używany niezbyt intensywnie (nie nastąpiło nadpisanie plików)

0

Nikt go nie używał od tamtej pory i nikt tego nie zrobi. Ale najważniejsze jest dla mnie, żeby były także foldery.
Znacie może jakąś dobrą i tanią firmę w Krakowie, która się tym zajmuje?

0

Zrób to sam, idąc do firmy zapłacisz grubą kasę :)

0

Ok. Jakie są do tego najlepsze programy?

0

Ja kiedyś na zajęciach na studiach bawiłem się tym: http://www.sleuthkit.org/sleuthkit/index.php Tylko że głównie odzyskiwaliśmy zdjęcia. Nie pamiętam dokładanie jak było z innymi plikami i strukturą folderów.

0

photorec - i odzyskasz wszystko co sie da w domowych warunkach (ale bez struktury folderow - za to na 100% mozesz byc pewien, ze wiecej w domu nie odzyskasz) - dziala tylko na okreslonych typach plikow. nazwy plikow tez nie zostana zachowane (jak struktura)

poza domowymi warunkami nie ma opcji "tanie", podejrzewam ze ceny zaczna sie od 10 000 w górę

0

Czy wie ktoś co stało się z dyskiem?
Robiłem kopię binarną dysku zewnętrznego na inny dysk. W pewnym momencie wyskoczyła informacja, FAILED to copy segment i teraz nie mogę korzystać z dysku. Widzi mi go tam, gdzie się pojawia bezpieczne wysuwanie sprzętu, ale nie pojawia się w moim komputerze. Jak teraz odzyskać ten dysk?

Help help help plz!

0

jest szansa, że zdechł. wejdź w menedżer partycji i zobacz czy tam cokolwiek widać

0

Jak włączam aplet "Urządzenia i drukarki" to tam jest wyświetlany ten dysk. Natomiast gdy włączam "rozwiąż problemy" to wyskakuje informacja, że urządzenie działa poprawnie..
W "Moim komputerze" natomiast nie widać go w ogóle..

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1