Export z pliku wav samego lektora

Odpowiedz Nowy wątek
2013-03-08 13:06

Rejestracja: 7 lat temu

Ostatnio: 3 lata temu

0

Witam wszystkich i pozdrawiam.Mam takie pytanko czy znacie jakiś program gdzie domowym sposobem można ze ścieżki dźwiękowej w pliku wav stereofonicznej lub monofonicznej wyciągnąć samego lektora bez dodatkowych dźwięków aby móc potem go podłożyć pod kanał centralny i stworzyć w ten sposób dźwięk AC3 5:1 czy raczej NIE MA takiej opcji i możliwe jest coś takiego tylko w studio i profesjonalnym sprzęcie ???
Trochę się interesuję montażem to moja pasja lecz nigdy nie udało mi się w ten sposób oddzielić dźwięk , przeważnie jak już nawet zrobię go na wyjściu w wyżej wymienionym formacie to potem przy próbie odtworzenia na kinie domowym lektora słychać ze wszystkich głośników a przecież nie na tym rzecz polega.Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tak irytującego mnie problemu.

Pozostało 580 znaków

2013-03-08 14:19
Moderator

Rejestracja: 13 lat temu

Ostatnio: 4 godziny temu

Lokalizacja: Rzeszów

0

Nawet na profesjonalnym sprzęcie, w profesjonalnym studio, profesjonalni profesjonaliści nie będą w stanie oddzielić próbek dźwięku ze zmiksowanego pliku. Miksowanie to proces jednostronny. Można się starać wyłuskiwać krótkie próbki, ale do tego też dobrze mieć specyficzne warunki (np. wszystkie dźwięki na osobnych kanałach, a dźwięk do wyłuskania na obu) - a i tak nigdy nie będzie idealnie.


Pozostało 580 znaków

2013-03-08 14:52

Rejestracja: 7 lat temu

Ostatnio: 3 lata temu

0

OK dzięki za info przynajmniej wiem na czym stoję i że szkoda czasu na zajmowanie się tym skoro nie będzie żadnego efektu.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0