Perl portable?

0

Fajnie się pisze w Pythonie, jednak przyszła pora, aby nauczyć się Perla:] Pon Linuksami wszelakimi problemu nie ma; jednak chodzi o Windows. Całkiem niezłe IDE to Padre - jednak wymaga instalacji. Ja potrzebuję czegoś przenośnego; fajnego IDE na pendriva (coś jak Python Portable) Zna ktoś coś takiego/używa i mógłby mnie nakierować?

0

Próbowałeś wpisać w google "portable padre" i postępować zgodnie z instrukcjami, które są nawet na pierwszej stronie wyników?

0

Racja .. najprostsze rozwiązanie najlepsze ... spoko, w sumie nawet nie wiem, czemu na to nie wpadłem -.- Przemęczenie robi swoje ..;] dzięki, jak znajde chwilę, to zobaczę:)

0

A ja nie moge sobie poradzic a zaczal sie na m przedmiot nowy i chca go zrobic w perlu:( a ja nie moge z tego portabla zrobic ... nie ma nigdzie padre portable do sciagniecia? ;(

Ja probowalam i lipa nie daje rady

0

No lipa :(.

1

Pierwszy link w google po wpisaniu "how to padre portable": http://padre.perlide.org/trac/wiki/BuildingOnPortableStrawberry

0

Sciagnelam starawberry perl, i dziala interpreter, jest ok. Ale mi jest potrzebne IDE, takie jak padre wlasnie (albo cos innego, moze ktos poleci), najlepiej przenosne, bo bede go musiala nosic na pendrivie. Naprawde nikt nie moze pomoc?

Ok zaraz sprobuje, dziekuje.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1