TD-W8901G - kiepskie dzielenia pasma

0

Dostęp do Internetu mam teraz poprzez wymieniony w temacie router - dokładnie to poprzez Wi-Fi, ale to raczej nie robi różnicy przez co. Problemem jest to, że jeżeli np włączę ładowanie filmu na YouTube to dopóki się film nie załaduje to łącze jest praktycznie całkowicie wysycone przez ten strumień i jeżeli chcę przeglądać w tym czasie inne strony to zwykle dostaję przekroczenie czasu połączenia (tzn nic się nie pokazuje). Inni korzystający z tego łącza co ja (chyba Orange Freedom) też mają totalnie zamulonego neta w czasie gdy ładuje mi się film na YouTube.

Jak skonfigurować router tak, aby długie wysycające transfery nie blokowały zupełnie innych transferów?

0

Za bardzo nie pomogę, ale kiedyś też o to samo pytałem. Analogiczna sytuacja z routerem adsl Edimax, tez Orange. I doradzano mi tylko i wyłącznie wymianę routera. Nie chce mi sie tylko szukać teraz tego wątku.

0

Wibowit podłącz modem Orange Freedom bezpośrednio do komputera i sprawdź czy to przypadkiem nie jego wina. Masz tam HSDPA? Być może masz przeciążony BTS i modem korzysta z jednego kanału radiowego. Miałem tego TP Linka i nie sprawiał żadnych problemów.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0