td-w8901g - problem z wifi

0

Cześć,

nie mam pojęcia gdzie napisać bo support tp-linka jest jaki jest :P przekopałem google i średnio pomocne odpowiedzi znalazłem :/

Router ADSL td-w8901g, łączy się z neostradą, wifi skonfigurowane ale jak było szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK to (klient) dostawał adres IP ale nawet nie pingował routera, zmiana szyfrowanie działa net, ale tylko na jednym laptopie i to z WEP masakra jakaś, na 2gim komputerze jak chce się połączyć z WiFi to jest błąd połączenia raz się połączył ale za 2gim razem już nie można się podłączyć.

Wyłączenie zabezpieczeń też nic nie daje jeden komputer się podłączy inny nie. Nie mam teraz dostępu do tego syfu więc nie wiem nawet jaki soft jest tam wgrany, pierwsze co to zobaczę i go zaktualizuję jeśli będzie nowszy. Czy spotkał się ktoś z takim problemem i czy go rozwiązał - jeśli tak to w jaki sposób ?

0

A może to po prostu uszkodzony router? Zdarzają się takie sytuacje i to wcale nierzadko - a objawy zawsze wyglądają tak, że coś działa ale dziwnie (brak połączenia, ginące pingi itp.).

0

Teoretycznie wgranie nowego firmware pomogło, router duużo szybciej się synchronizuje i łączy. WiFi działa co prawda zasięg nie jest oszałamiający i funkcje nie powalają na kolana w tym routerze :) (porównując do mojego WTR54G z tomato). Ale na dzień dzisiejszy działa jest jest spoko :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0