Chrome/Chromium zawiesza się przy importowaniu

Odpowiedz Nowy wątek
2011-07-20 00:24
0

Jak w temacie. przy importowaniu historii, zakładek, haseł itp itd chrome się zawiesza. Nie mam pojęcia co się dzieje nie mam nawet zadnego komunikatu o błędzie. Uzywam Ubuntu 11.04. Druga sprawa: jak można ustawiać strony (thumbnails?) - przeciągając adres czy też zakładkę włącza się strona a kafelki nie mogę na głównej stronie ustawić. Bardzo zależy mi na używaniu chrome ze względu na synchronizację z serwisami google.

Dzięki!
Janek566


"Home is where the Wi-Fi is" - Dalai Lama

Pozostało 580 znaków

2011-07-20 02:31
2

Bo przeglądarka wysyła synchronicznie plik do Google i czeka aż cenzorzy go przejrzą.


Women were the reason I became a monk - and, ah, the reason I switched back...

Pozostało 580 znaków

2011-07-20 09:58
0

No wez jaja sobie robisz? w starym chrome była lista obok ikony ładowania (coś ala vista) i pokazywało status importowania historii, bookmarków itp. A teraz nie ma nic po prostu znika i zawiesza się w ustawieniach. Nawet jeśli jest ziarnko prawdy w tym co mówisz to czemu zajmuje to 40 minut?!?!?!?!


"Home is where the Wi-Fi is" - Dalai Lama

Pozostało 580 znaków

2011-07-20 10:07
0

Te kafelki to Most Visited, a nie Speed Dial.

U mnie na Natty synchronizacja działa OK. Spróbuj odinstalować i zainstalować pownownie :P Oczywiście całkowite usunięcie, razem z plikami konfiguracyjnymi.


"Programs must be written for people to read, and only incidentally for machines to execute." - Abelson & Sussman, SICP, preface to the first edition
"Ci, co najbardziej pragną planować życie społeczne, gdyby im na to pozwolić, staliby się w najwyższym stopniu niebezpieczni i nietolerancyjni wobec planów życiowych innych ludzi. Często, tchnącego dobrocią i oddanego jakiejś sprawie idealistę, dzieli od fanatyka tylko mały krok."
Demokracja jest fajna, dopóki wygrywa twoja ulubiona partia.

Pozostało 580 znaków

2011-07-20 10:13

ok już mam: Najpierw export z firefox'a > Otworzenie okna import w chrome (oczywiście plików html jakos k**wa nie widzi) więc drag&drop na okno > import. Jizas głupszej metody to jeszcze nie widziałem.

PS. Mam nadzieję że mogę sobie dać plusa - ale jestem zajebisty...


"Home is where the Wi-Fi is" - Dalai Lama

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0