Chrome/Chromium zawiesza się przy importowaniu

0

Jak w temacie. przy importowaniu historii, zakładek, haseł itp itd chrome się zawiesza. Nie mam pojęcia co się dzieje nie mam nawet zadnego komunikatu o błędzie. Uzywam Ubuntu 11.04. Druga sprawa: jak można ustawiać strony (thumbnails?) - przeciągając adres czy też zakładkę włącza się strona a kafelki nie mogę na głównej stronie ustawić. Bardzo zależy mi na używaniu chrome ze względu na synchronizację z serwisami google.

Dzięki!
Janek566

2

Bo przeglądarka wysyła synchronicznie plik do Google i czeka aż cenzorzy go przejrzą.

0

No wez jaja sobie robisz? w starym chrome była lista obok ikony ładowania (coś ala vista) i pokazywało status importowania historii, bookmarków itp. A teraz nie ma nic po prostu znika i zawiesza się w ustawieniach. Nawet jeśli jest ziarnko prawdy w tym co mówisz to czemu zajmuje to 40 minut?!?!?!?!

0

Te kafelki to Most Visited, a nie Speed Dial.

U mnie na Natty synchronizacja działa OK. Spróbuj odinstalować i zainstalować pownownie :P Oczywiście całkowite usunięcie, razem z plikami konfiguracyjnymi.

0

ok już mam: Najpierw export z firefox'a > Otworzenie okna import w chrome (oczywiście plików html jakos k**wa nie widzi) więc drag&drop na okno > import. Jizas głupszej metody to jeszcze nie widziałem.

PS. Mam nadzieję że mogę sobie dać plusa - ale jestem zajebisty...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0