Co chce ode mnie pulpit zdalny ?

0

Po wymianie lapka, gdy wchodze na rozne pulpity to po wpisaniu pierwszej litery hasła wyskakuje zawsze ten komunikat, a ze czesto korzystam to juz mnie to zaczelo denerwowac... O co biega ? ;-P

user image

0

prawdopodobnie zgłaszają się sterowniki grafiki zdalnego komputera, które podczas zdalnej sesji nie mogą wykryć swojej karty.
Mam podobny problem gdy łączę się z laptopa na stacjonarny, gdzie jest Radeon. Od czasu do czasu losowo (w trakcie pracy, nie na ekranie logowania) wyskakuje błąd ATI Control Center że nie może wykryć swojego Radeona (widocznie prawdziwa karta jest w tym czasie odizolowana, skoro cały obraz idzie w sieć).
To tyle jeśli chodzi z „o co biega”, natomiast nie wiem czy można coś z tym zrobić - poza odinstalowaniem sterów karty graficznej na serwerze...

0

tylko że jestem na 100% pewien ze to jest po mojej stronie wina. Gdy zmienilem lapka z Fujitsu(mialem Intela GMA) na HP(ati grafa) to od razu to mi sie pojawilo.

Loguje sie na zdalny do zupelnie różnych kompów, i w obu przypadkach to sie pojawia... Moze odinstaluje sobie Catalysta i sprawdze czy na domyslnych tez to bedzie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1