solidworks 2007. problem grafiki

0

Mam problem z programem solidworks 2007. Mianowicie widzę konkretną bryłę tylko w momencie gdy ją obracam środkowym przyciskiem myszki a w momencie gdy grafika "stoi" to widzę tło samego programu i/lub same kontury danego elementu. Czasami jak najadę na obszar gdzie jest element to go widzę ale w wyraźnym kwadracie, a wokół jest logo programu po czym widzę z powrotem albo samo tło albo kontury na tle loga programu.

grafika ATI mobility HD 3450
AMD Turion X2 2,1GHZ
3GB RAM
Vista Home premium SP1

Sterowniki od grafy ściągałem dzisiaj w celu rozwiązania problemu ale niestety nie pomogło.

Dodam jeszcze, że program podczas uruchomienia ze skrótu na pulpicie Od razu się zawiesza i muszę wchodzic do folderu z programem i uruchamiac go jako administrator

0

Od razu zaznaczę, że nie znam tego programu, ale skoro trzeba uruchamiać go na prawach administratora, to wysuwa się jeden wniosek (oprócz tego, że nie jest przystosowany do Visty): program jest źle napisany. Dlatego nie liczę na jakieś proste rozwiązanie tego problemu.

ps. spojrzałem na wikipedię. Od czasu wydania wersji 2007 powstały dwie nowe, dlatego najprawdopodobniej najprościej będzie ci zaopatrzyć się w najnowszą wersję programu.

0

Dokładnie ten sam problem.
Zarówno po instalacji SW2000 jak i SW2007.

Chyba coś jest z uprawnieniami admina. Próbowałem usunąć konta Gość ale system nie pozwala ???

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1