Serwer SVN

0

cześć.
Potrzebowałbym prostego, darmowego i zezwalającego na zamknięte projekty (żadne opensource, freeware czy coś takiego) serwera svn. Znaczy jakiegoś site'a, który takie coś udostępnia, z racji że u siebie nie pstawię, a u kumpla chodzi biednie.
Zna ktoś coś takiego? Podzieli się wrażeniami, poleci coś albo odradzi?

0

raczej darmowych repo nie ma dla niezamkniętych projektów. Możesz popatrzeć tutaj http://kowalikus.pl/darmowe-serwery-svn , ja mam u siebie jednego kompa tylko na to. Z resztą opłata 99zł/rok za svn i trac nie jest olbrzymia na http://www.nq.pl/svn.

0

https://opensvn.csie.org/

Działa znośne jak na moje potrzeby. Trochę biedny support.

@mephir, dobrze mówisz. Taniej wychodzi kupić najtańszego kompa (można go złożyć już za 500-600zł) i kupić router. Monitor przepinasz na czas instalacji linucha. Potem ze zdalnej konsoli wszytko sobie można już robić. Z własnego doświadczenia to się opłaca.

0

za 500-600 złoty to super madszyne kupisz, ja na svna mam duron 800 ram 3x128 sd i dysk 160gb wdc w spokoju starcza, a taki sprzęt kosztuje około 200zł z czego 100zł sam dysk.

0

Ostatni komputer składaliśmy w większości z nowych części. Jednak jeżeli ma to być pewne to warto mieć nowy zasilacz i dysk. Reszta nie jest, aż tak ważna. Odradzam zakup tych elementów w używanych/tanich/okazyjnych komputerach. Nic nie boli tak jak utrata SVNa. No i oczywiście 100 płyt DVD i backup co dobę.

0

Komputer był składany z pozostałości moich starych sprzętów, dysk nówka kupiony miesiąc temu w sklepie, z reszta akurat jak zasilach. Niestety nie ma w zwyczaju kupowania używanych części komputerowych, no może poza tym, że odkupiłem od kolegi kabel do lana ;)

0

Tu idzie o tymczasowy serwer na czas tworzenia projektu na studia, bo póki co innych grupowo nie tworzę. Problem jest w tym, że u kumpla jak i u mnie net muli niemiłosiernie a i kompy niestety non stop nie chodzą, pojawiają się więc problemy z dostępem do serwera. W sumie danych nazbiera się może na kilkadziesiąt mega (ba, pewnie na kilka ledwo wystarczy :P ), ale trzeba jednak móc jakoś się tymi plikami wygodnie wymieniać z komentarzami i starszymi wersjami. A zakładanie otwartego projektu z różnych przyczyn jest raczej niemożliwe. No ale dzięki, jakby ktoś o czymś jednak zasłyszał, to byłbym wdzięczny za info, a powyższe linki i tak przejrzę :)

0

To na opensvn.csie.org możesz zawsze wyłączyc publiczny dostęp

0

Jak chcesz samemu stawić svn'a to nie zaszkodzi do tego jeszcze jakiś zasilacz awaryjny.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1