Jaki klient jabbera lub gg na komorke (Java)

0

Witam,

Poszukuje dobrego klienta jabbera na telefon komorkowy (konkretnie Motorola V235). Uzywam serwera jabberpl.org. Moze napisze co juz mam:

  • mobber - nie dziala (w sensie ze nie chce polaczyc z serwerem)
  • Papla - jak wyzej, "Trwa łączenie" bez końca
  • mTalk - jedyny który działa. Z tym że po nadejściu nowej wiadomości gaśnie wyświetlacz (nie moge tego nigdzie wyłączyć), podejrzewam że miał to być efekt migania wyświetlacza ale skutkuje wyłączeniem podświetlania aplikacji. Poza tym, po zawieszeniu aplikacji (czyli wyjście do głównego menu telefonu bez kończenia programu), a nastepnie ponowne jej uaktywnienie skutkuje ponowym połączeniem przez GPRS/Edge! (czyli, kasa leci)

Co do klienta gg (darmowego), to znalazlem tylko jadugadu - nawet miły i by wystarczył, tylko że po 30 minutach rozmowy sie wykrzacza - nie moge wysłać wiadomości. Ewentualnie jak jest wlaczony dluzej to pluje jakims bezsensownym errorem i przestaje działać (cos z java socket, ale polaczenie GPRS nie jest przerywane).

0

Obadaj Bombus (jabber).
Trochę wiecej: http://www.jabberpl.org/Klienty/Spis - Java

0

Niczego sobie, nawet emoty są.

Tyle, że nie działa powiadomienie o nowych wiadomościach (ani vibra ani dźwięki), poza tym wszystko wygląda ok.

[edit]
Nie dziala jeszcze autoryzacja użytkowników - w sumie szczegol, bo kontakty dodaje przez psi. Najlepszy jaki widzialem, dzieki za info.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1