Witam,

krótko i zwięźle:

Problem dotyczy programu tlen.pl, oraz moorhunt (chociaz zapewne dotyczy wszysktich napisanych w .NET). Przy odpalaniu Moorhunta otrzymuję komunikat "Unable to find a version of the runtime to run this application".

Probowałem instalować frameworki 2.0, 3.0 i inne, lecz to nic nie pomogło (system - windows vista, z FW 3.0 wbudowanym).

Sprawdziłem program Moorhunt DependencyWalkerem, a ten (zresztą tak samo napisał dla tlena) oznajmił mi, że "At least one module has an unresolved import due to a missing export function in a delay-load dependent module.", oraz zaznaczył na czerwono iframe.dll, oraz shlwapi.dll
Oba pliki są w systemie, w wersji niezmienionej od czasu instalacji, probowalem je nawet wymieniać na te ze stron typu dll-files.com, lecz to tylko pogorszyło sprawę (syste, się nie odpalał - jedynie powrót do wcześniejszych ustawień pomagał).
Co z tymi plikami może być nie tak?? Google powiedziało mi, ze ci którzy mieli podobne problemy (nie w moorhuncie, lecz innych), pisali ze pomogło im reinstalowanie IE7, lecz w Viscie nie da się odinstalować IE7 ;/

Co radzicie, z góry dzięki za pomoc