Neostrada - Win XP

0

Witam!
Od pewnego czasu mam problem z połączeniem na Windows XP. Tzn. łącze się z internetem normalnie, a za jakieś 3 minuty połączenie zostaje zrywane i muszę komputer uruchomić ponownie żeby znów zaskoczyło na te 3 minuty. Dodatkowo gdy rozłączy się, to zanikają też sterowniki od dźwięku. Próbowałem formatować, na SP1 na SP2 i wszędzie tak samo. Na Windows Vista wszystko działa bez najmniejszego problemu, ale już nie mam pojęcia co się dzieje na drugim systemie. Czy mieliście coś podobnego? Jakie są tego przyczyny i jak ten problem rozwiązać?
Z góry dziękuje za pomoc!
Pozdrawiam

0

Sprawdz w ustawieniach polaczenia modemowego neo czy opcja "rozlaczaj przy bezczynnosci..." (czy jakos tak) jest ustawiona na "nigdy".
Poza tym sprobuj podlaczyc modem do innego portu USB (jesli masz modem USB) i to najlepiej z drugiego kontrolera (tzn, ze jak masz podlaczony z przodu/boku obudowy to podlacz z tylu kompa). Jesli masz to na PCI (sa takie?) to przenies ja na inny slot. Sciagnij naj naj najnowsze stery do plyty glownej, dzwieku i ewentualnie modemu...

0

Poza tym: 0800 102 102 <- dzwoń i molestuj. Ja nieraz po 40 minut gadałem z tymi cieciami. Biorą kasę to niech pomagają.

0

wejdz w menadrzera urzedzeń i znajc tam usb i zasilanie i odznacz pozwalaj komputerowi na ....
;) i po sprawie:P

0

Heh tego się obawiałem, że będę musiał dzwonić i tłumaczyć jak krowie na rowie co jest grane... Nie pomogły podane przez was sposoby. Doszukałem się czegoś takiego jak "USB ADSL Test" i przy kontrolce "Network" pokazuje mi błąd "Brak dostępu do serwera logowania Radius". Już tracę nerwy do tego. Jutro będę dzwonił, może coś poradzą, ale jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie to bardzo bym prosił. :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0