Zmiana wpisów w rejestrze - wpisy programów trial

0

Ostatnio rozmawiałem z kolegą który chodzi na jakies tam studia i uczą się tam takich programów jak adobe premier, photoshop, flash itp. Na uczelni maja z tego co mi powiedział wersje trial. Ale na serwerze jest jakiś skrypt który w okolicach północy czyści tak rejestr (powiedział czyści, pewnie coś tam zmienia), że następnego dnia nadal mają pierwszy dzień użytkowania danego programu. Czy takie coś jest możliwe ?

0

Zalezy jaki program. Niektore trzymaja, ale zazwyczaj trzeba sie troche wiecej nakombinowac niz oczyscic rejestr. Ale po pierwsze co to za studia, a po drugie na zadnych studiach nie beda trzymali oficjalnie nielegalnych programow - w kazdym razie nie na powaznej uczelni.

0

nie wiem co to jest, ale ta uczelnia jest w gdańsku, studia (jezeli mozna tak to nazwac) trwają tam tylko rok, a pozniej można pracwać np w telewizji. Więcej nic nie wiem.

0

W telewizji mozna pracowac i bez studiow ;) Pytalem raczej - co to za studia, ze takich programow uzywaja. A jezeli uczelnia uzywa nielegalnego oprogramowania, no to wyyybacz. A odpowiedz na pytanie glowne pozostaje taka sama.

0

To wszystko brzmi jak jakiś poważny przekręt. Takie operacje są najprościej w świecie nielegalne i takie sytuacje nie powinne mieć miejsca.

0

Sa programy ktore moga porownywac zawartosc rejestru i plikow konfiguracyjnych. Tworza kopie, a nastepnie porownuja zmiany. W efekcie masz wszystkie nowe i zmodyfikowane klucze rejestru.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0