Ankieta dotycząca obostrzeń wersja nr 2.

0

Dodaję drugą ankietę w tym samym temacie, ale z odpowiedziami, które jednoznacznie się wykluczają.

Pytanie: Czy jesteś za wprowadzaniem obostrzeń związanych z koronawirsuem, przez, które ludzie nie mogą wykonywać pracy, prowadzić biznesu, swobodnie przemieszczać się, koszystać z obiektów sportowych oraz chodzić do szkoły?

Pytanie w ankiecie bezpośrednio jest w wersji skróconej.

Jeżeli chociaż jedna opcja w pytaniu jest na tak, to dajesz tak.
Jeżeli wszystkie są na nie, to dajesz nie.

0

A co ze swobodnym przemieszczaniem się do kościołów? Jak ktoś nie widzi sensu żeby było gęsto w kościołach w epidemii, to głosuje na TAK?

Nie mogą wykonywać pracy/biznesu, czy nie mogą wykonywać w pełnym zakresie?
Np. w przyjmowaniu gości hotelowych(nie wszystkich), to taki obiekt nadal może funkcjonować, tylko na innych zasadach(redukuje się zyski, czasem miejsca pracy czy czas poszczególnych etatów). Zresztą, jeżeli się zakaże 2-3 niszowych zawodów nawet jak "organizator wesel" to czy możemy tutaj mówić o ogólnym zakazie pracy? Przyjmuję że w takich przypadkach też głosujemy na TAK, najmniejsze ograniczenia biznesu, ale o co chodziło opowi nie wiem.

Ograniczenie liczby osób w sklepie/restauracji, to ograniczenie przemieszczania się?( Plus jakieś ograniczenie biznesu). To samo dystans między osobami. Dla mnie TAK.

Kwarantanna chorych to ograniczenie ich funkcji? No jest.

Powinno być "Czy jesteś za jakimikolwiek obostrzeniami, związanymi z koronawirusem, które ograniczają funkcjonowanie(typ funkcjonowania opisany szczegółowo w poście)?"

Ankieta jest średnia, choć widać progres. Fajnie, że przejąłeś się, i zrobiłeś nową, mimo że tyle było wyparcia że ludzie "są głupi i głupoty piszą" i to do Ciebie nie trafia :).

0

A co ze swobodnym przemieszczaniem się do kościołów?

Czy jesteś za wprowadzaniem obostrzeń związanych z koronawirsuem, przez, które ludzie nie mogą wykonywać pracy, prowadzić biznesu, swobodnie przemieszczać się, koszystać z obiektów sportowych oraz chodzić do szkoły?

Jeżeli nie jesteś za ograniczaniem swobodnego przemieszczania się, to nie jesteś za ograniczaniem przyjmowania gości do hotelu.

Jeżeli taka odpowiedź Cię nie będzie zatysfakcjonowała to mam drugą.
Jeżeli jakieś obostrzenie nie jest ujęte w pytaniu lub go nie znajdujesz, to pytanie go nie dotyczy.

0

Kazać zebrać ludziom zapasy na miesiąc. Zamknąć na 3 tygodnie wszystko, co nie jest potrzebne - niech działa tylko pogotowie, policja, straż pożarna i wojsko. Zakaz korzystania z przestrzeni publicznej w innym celu niż wyprowadzić psa. Jak braknie komuś wody czy jedzenia to policja mu przyniesie. Wstrzymać na miesiąc wszystkie daniny typu ZUS i rozłożyć je po równo na kolejne 12 miesięcy. Kompletnie wstrzymać ruch transgraniczny. Miesiąc płaczu i po wirusie.

0

Czy jesteś za wprowadzaniem obostrzeń związanych z koronawirsuem ograniczających funkcjonowanie?

Spróbuj jeszcze raz

1

Obostrzenia dotknęły mnie bezpośrednio, mimo młodego wieku, a mianowicie przez zamknięcie szkół nie mogę wydawać mojego czasopisma klasowego "Monday".

0

Autor ankiety chyba popełnił seppuku ze wstydu, nick już przekreślony.

0

Nie sądzę, że to ze wstydu. Pewnie liczył na bana, ale tego nikt mu nie chciał dać. Ewentualnie stracił do nas cierpliwość i poszedł głosić swoją mądrość gdzieś indziej.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0