Atak hakera - artykuł na onet

0

hej!
Na onecie pojawil sie artykul o 'hakerstwie' ;) Kiedy zobaczylem zdjecie stwierdzilem, ze nawet nie zaczynam tego czytac :P

http://biznes.onet.pl/wiadomo[...]czenie-nie-jest-zlotem/fr3vmz

3

Ktoś na stocku kupił foto szukając po prostu jakiego zdjęcia z komputerem i kodem, a że na HTMLa trafiło to trudno xD Zawsze to lepsze niż kolejny raz wstawiane zdjęcie gościa w kapturze, który jest chyba zawsze przy takich artykułach (tutaj w sumie przy okazji filmu poniżej jest...). Przestałem czytać cokolwiek na tych portalach, pomijając nędzną treść, przez autoodtwarzane filmy, dla tych co je wymyślili jest osobne miejsce w piekle, a wstawiają je wszędzie.

0

To zdjęcie pojawia się przy każdym artykule nt programowania/bezpieczeństwa itd. Z drugiej strony trudno oczekiwać od dziennikarzy że odróżnią HTML od innych języków. Śmiem twierdzić że nawet nie szczególnie wiedzą do czego jest HTML :)

1

i na tym polega problem, że media kreują hakerów->ataki, a lwia część to spreparowane stronki logowania, maile informacyjne itp. i leszcze klikają w załącznik i dzieją sie cuda (chociażby ostatnio Locky) a z drugiej po co maja atakować jak dane same wypływają, jak np. operatorów komórkowych :)

0

W filmach konspiracja.com, haker czy WHO AM I. Możesz być kim chcesz też jest przedstawiony HTML i JS którym posługują się hakerzy w tych filmach.

0

Witam! W tym artykule najnowsze wiadomości na temat Locky ransomware http://myspybot.com/thor-virus-files/ polecam przeczytać, biorąc pod uwagę szybkość rozprzestrzeniania się Locky!

2

Czy ktoś w ogóle postanowił zweryfikować te informacje u jakichś znanych hakerów? Np. Gutmana?

user image

4

@Bartosz Wójcik ja weryfikowałem u króla polskich hakerów -> Goriona a potem jeszcze u najlepszego specjalisty z dziedziny IT security w kraju -> pana Olszewskiego. Potwierdzili ze stoi zz tym grupa Anomalous

anomalous.png

13

jesteśmy legionem ...

user image

2

Chcecie być jak pro hakerzy na filmach? http://hackertyper.com/
Kiedyś widziałem kawałek jakiegoś filmu i mnie rozwaliło. Wzięli jakiegoś hakera, dali mu laptopa tylko z okienkiem do wpisania hasła i miał to "złamać" w 10 sekund, oczywiście mu się udało xD

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0