Czy korzystasz z GG?

0

Ankieta. Prosiłbym również o wypowiedzenie się na temat obecnej wersji komunikatora o ile z niej korzystacie.
Ogólnie co myślicie o "miejscu" w dzisiejszym świecie tego protokołu/komunikatora w dobie facebooka i inny socjalnych debilizmów?

0

gg to jest teraz chyba tylko z sentymentu i dlatego że ludzie nie potrafią komunikatorów konfigurować żeby np fejs był jako "normalny" prorgram.
na windowsa używałem WTW
teraz na pidginie siedze.

gg się czasami przydaję ;) Wole komuś podać swój numer gg niż cokolwiek innego (jeżeli kogoś nie znam)

0

Przydałaby się jakaś opcja w stylu "pół na pół": posiadam GG, lecz korzystam z niego bardzo rzadko - głównie do kontaktu z ludźmi, których nie mam w znajomych na Twarzoksiążce (ew.oni nie mają).

Ogólnie co myślicie o "miejscu" w dzisiejszym świecie tego protokołu/komunikatora w dobie facebooka i inny socjalnych debilizmów?

Well, ludzie wciąż korzystają z GG/Skype-a i tych wszystkich innych komunikatorów, to coś znaczy :P

6

i inny socjalnych debilizmów?

strasznie nie lubię, kiedy ktoś zadaje pytanie jednocześnie określając swoje nastawienie do tematu

1

Korzystam z oryginalnego klienta w archaicznej wersji 6.0.139. Tak, wiem, nie można rozmawiać z numerami powyżej iluś-tam milionów, ale już daaawno nie dodawałem nikogo do kontaktów na gg.

Wszelkie nowsze wersje GG to przerost formy nad treścią.

1

Korzystam z aqq. osobiście na fb mało siedzę. Na szczęście osoby z którymi chce pogadać mają jeszcze gg lub jabbera. Wole mieć program który sobie siedzi z boku w zasobniku nie przeszkadza mi przez cały czas i nie jest połączony z niepotrzebnymi portalami społecznościowymi.

0

Ja używam Kadu na Linuxie & Mirande na Windowsie (Miranda jest fajna i obsługuje wiele protokołów jednak trzeba sobie ją chwilkę dostosować, bo w podstawowej wersji nie ma nic).

0

Ja tam doszłam do wniosku, że nie mam ochoty trzymać wiecznie w trayu programu, z którego korzysta już tylko jeden z moich znajomych... Można się do mnie odzywać na gtalku, facebooku, skypie. Nie należy się spodziewać, że odpowiem od razu.

0

Nie korzystam i nigdy nie korzystałem. Do komunikacji przez internet mam jedynie Skypa.

0
aurel napisał(a):

Ja tam doszłam do wniosku, że nie mam ochoty trzymać wiecznie w trayu programu, z którego korzysta już tylko jeden z moich znajomych...

Tia... Używam gg do kontaktu chyba z pięcioma osobami (wolę żywych ludzi), z czego jedna się ostatnio obraziła, czyli de facto zostały jeszcze cztery... Jak się obrazi na mnie reszta, to zostanę szczęśliwym nieposiadaczem gg.

I oczywiście nie "oryginalny" gg, bo to ***, ale pidgin...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1