Teorie spiskowe

0

Nasze forum, szczególnie dział flame zagościł ostatnimi czasy wiele tematów dotyczących nieprawdopodobnych teorii spiskowych. Te historie są tak intrygujące i nieprawdopodobne, że niektórzy zaczęli porównywać je do teorii o żydach, masonach i reptilianach, z kolei ja zostałem okrzyknięty drugim Mariuszem Jędrzejowskim.

W związku z tym chciałbym Was prosić o ocenę - która z lansowanych przeze mnie teorii spiskowych wydaje się Wam najbardziej nieprawdopodobna?

0

Legalizacja marihuany zwiększyłaby dochody budżetu (poprzez akcyzę) oraz sprawiłaby, że policjanci zajęliby się czymś ciekawszym niż łapanie dzieci palących skręty. Takie rozwiązanie ma same zalety, i jest swego rodzaju reformą. Trzeba o tym dyskutować i wreszcie doprowadzić tę kwestię do normalności.

0

ile można zakładać tematów w stylu: "dlaczego cholerni, głupi, omamieni przez popmedia debile mnie nie rozumiecie mimo, że to właśnie ja mam zawsze rację?" ?

0

Jak czytam Twoje posty (zwykle te z początku tematu, bo na resztę szkoda mi czasu), to wstyd mi że pracuję w tej samej branży co Ty. Ja jestem człowiekiem nakierunkowanym na wypełnianie zadań postawionym przede mną, albo które sam sobie stawiam. Filozofowanie zostawiam filozofom.

0
AdamPL napisał(a)

Mi też jest wstyd, że żyję w kraju lewactwa i prostactwa, które Internet wykorzystuje do tego, żeby opluć kogoś niepodzielającego ich poglądów.

Opluwanie zaczął niejaki AdamPL, nie wiem czy znasz, od rzucania określeniem "lewactwo" na lewo i prawo.

AdamPL napisał(a)

Wyobraź sobie drogi prostaku, lewaku, że powtórki rządów PiS w Polsce chce 1/3 TWOICH rodaków, z kolei przeciwko PO w naszym kraju jest ponad 60% TWOICH rodaków.

Wyobraź sobie, że 1/3 z 1/2 3/4 TWOICH rodaków (co oznacza truchę ponad 1/8 polaków) chciała powtórki rządów PiS, z kolei za PO i RPP, które reprezentują tę samą ideologię (w mniej lub bardziej skrajnej formie) opowiedziało się 50% głosujących. Teraz sam powiedz, czyja "statystyka" jest bliższa prawdy? Ładnie to tak manipulować liczbami?

Nie jesteś prawicowcem, jesteś kurwicowcem, typowym niespełnionym polaczkiem z obsesją polityczną.

0
AdamPL napisał(a)

Mi też jest wstyd, że żyję w kraju lewactwa i prostactwa, które Internet wykorzystuje do tego, żeby opluć kogoś niepodzielającego ich poglądów.

A cóż innego ty robisz? Nazywanie kogoś prostakiem i lewakiem dlatego, że nie podziela twoich poglądów? Ty tutaj wszystkich opluwasz.

PS. Straciłeś pracę? Dziewczyna cię rzuciła? Nie zdałeś egzaminu? Wyrzuć to z siebie, będzie ci lepiej. Bo przenoszenie złych emocji na wszystkich dookoła nic ci nie pomoże.

0

Zasadnicze pytanie czy ktoś rozumie o co chodzi koledze AdamPL? Miota się jak chomik na patelni, zakłada coraz to nowe posty, a się pytam: o co do k... nędzy chodzi, bo przeczytaniu tego wszystkiego ciągle nie wiem.

Chyba faktycznie brak seksu, niepowodzenia, może mało słońca ostatnio. No okresu chyba nie ma bo to zdaje sie facet?

0

Tematy jakie zamieściłeś w ankiecie są bardzo sensowne. I gdyby chodziło li tylko o nagłówki, to z większością bym się z Tobą zgadzał. Problem leży jednak w tym co piszesz w środków tych tematów - nagłówki wtedy powinny brzmieć zupełnie inaczej np.:

-Za kogo uważam premiera i dlaczego nie chce dać spokoju mojemu krajowi i musi tyle nic nie robić
-Dlaczego na okres wyborów nie przeprowadziłeś się do Warszawy i nie zagłosowałeś na prof. Rybińskiego?
-Dlaczego o krzyżu nie można już mówić cały dzień, a o zamieszkach 11.11 tak
-Kto jest lewakiem i dlaczego ty

Być może źle rozumiem Twoje posty, a być może Ty za bardzo się nimi ekscytujesz i jest w nich za dużo emocji. Przez co czasem ma się wrażenie, że czytam scenariusz skeczu Monty Pythona.

0
AdamPL napisał(a)

Lewactwo niestety czai się wszędzie

Myślałem, że ci przeszło, ale bez lekarza chyba nie da rady.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia_paranoidalna

0

To i tak wszystko wina Żydo-masońskich Rumunów cyklistów w satanistycznym rządzie Donalda Tuska wspieranym przez Rosję!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0