Pozdrawiam buractwo z "Warszawki"

0

A teraz wylewasz swoje żale na forum, licząc na to, że pokiwamy głowami i poklepiemy po pleckach?
Co ma na celu powstanie tego wątku? Według mnie "odwet", lecz w sposób bardzo głupi i dziecinny, gdyż nie potrafiłaś powiedzieć co Cię boli w oczy.
Oni bredzili, zachowywali się jak ostatnie buraki, ale Ty nie potrafiłaś w żaden sposób się obronić. Teraz natomiast próbujesz wylać żale. Zła taktyka.

Faceci, którzy w podobny sposób zachowują się przy kobiecie (nie ważne jakie poglądy ma) to zwykłe buraki. Facet to facet i według mnie powinien być kulturalny i powściągliwy szczególnie w towarzystwie damy.
Nie ma tu znaczenia fakt, że uważam feministki za kobiety, które faktycznie mają nie po kolei w głowie. Cóż, niech każdy robi to co lubi i niech ma poglądy jakie chce mieć.

Buraczane teksty jednak przy kobiecie "przejdzie Ci jak Cię wyruchają" są żenujące.

Trudno - ludzie są różni. Według mnie jednak Twoje zachowanie też jest kiepskie skoro teraz zaczniesz "reklamować" wszędzie swoje żale, a w towarzystwie obronić się nie potrafiłaś. Wystarczyło powiedzieć coś w stylu: "Miałam faceta podobnego do Ciebie, po tym zostałam feministką". Temat by się urwał jak mniemam.

Takie jest życie i nie ma co płakać. Poza tym myślałem, że feministki są twarde a nie beksy :D

0
polaczek17 napisał(a)

A teraz wylewasz swoje żale na forum, licząc na to, że pokiwamy głowami i poklepiemy po pleckach?
Co ma na celu powstanie tego wątku? Według mnie "odwet", lecz w sposób bardzo głupi i dziecinny, gdyż nie potrafiłaś powiedzieć co Cię boli w oczy.

http://cia.media.pl/programistka_niedoruchana_feministka:

Tekst został pierwotnie opublikowany na blogu: http://paciorkowska.blogspot.[...]ogramistka-niedoruchana-femin...

No na pewno wątek założyła ta sojożerna pi*da, którą nawet wibrator rzucił... Weź się ogarnij.

0

Tylko kogo to obchodzi?

0

I dobrze zrobili. Feministki trzeba tępić.

0

Ha ... uczyć się języka bo fajni ludzie haha ... Obrazić się na język bo ruby podli społeczeństwo ;p Nie no dobre ;p Co do faktu, że Cię obrazili to cóż ... albo ludzie niskich lotów, albo podpici, albo żartowali, a o programistach można powiedzieć, że mają ciety żart. Poczytaj forum ;p Tak czy siak nie widzę sensu pisania tego, a na pewno obwieszczania ludziom, że rubbyści Cię zniesmaczyli ;p

0


0:40

0

Ruby właśnie wyszło z mody :P

0

To tak do tematu:
user image

0

http://www.wykop.pl/link/8708[...]stka-niedoruchana-feministka/

ja szanuję kobiety, ale jakby mi wyskoczyła z tekstem że jest feministką to bym ją wyprosił, bo ich nie traktuję jak kobiety (bardziej jak wariatki).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0