Wątek zablokowany 2011-10-08 00:01 przez Demonical Monk.

Nie głosuję na bandę czworga

0

Nie wiem jak wygląda typowy wyborca Kongresu Nowej Prawicy (tudzież UPR/Korwina)... wiem natomiast, że mój głos nie idzie na bandę czworga. Wy również nie musicie marnować swojego głosu. Zapraszam do udziału w ankiecie. Ankieta będzie aktywna przez 30 dni do czwartku 06-10-2011, wybory są w niedzielę 09-10-2011.

0

Mhm. A Ty sam nie zagłosowałeś w swojej ankiecie? ;>

0

A gdzie opcja "oddam nieważny głos"?

0

Lol Korwin. Całe szczęście że tylko gimnazjalna zbuntowana młodzież go traktuje poważnie, a ta młodzież nie ma prawa głosu. Inaczej byłoby nieźle:

  • kobiety mają siedzieć w domach wychowywać dzieci. Prawo głosu jest im niepotrzebne.
  • kobiety mogą sie uczyć tylko śpiewu i rysunków, inna nauka jest dla mężczyzn
  • niepełnosprawni do gett (bo przecież niepełnosprawne dzieci zarażą swoją niepełnosprawnością zdrowe!)
  • biedni do gazu
  • homoseksualiści do gazu
  • oh tak, zdobądźmy głos gimnazjum i powiedzmy że marihuana będzie legalna. (czy ktoś kto to pali kiedykolwiek miał problemy by kupić?)

Niestety, od 6 lat kiedy mam prawo głosu nigdy nie miałem na kogo głosować. Albo banda X-ga, która się ciągle składa z tych samych gęb, tylko pod różnymi nazwami, albo kompletne oszołomy którym się korona marzy.

0

demokracja bezpośrednia zamiast parlamentarnej

http://wybory.zsp.net.pl/

0

Madm4n: 2 sekundy na google i masz pierwszy punkt, z jego bloga:

Parokrotnie – ostatnio w nagraniu dla PolSat NEWS – powiedziałem o tym, jak d***kracja przeradza się w ochlokrację – wskutek tego, że prawo głosu dostają kobiety, przestępcy, wariaci, nieletni, a może nawet goryle...

Z czego oczywiście NIE wynika, że uważam kobiety za równoważne gorylom – na co najlepszym dowodem jest, że kobiety piszą blogi, a goryle nie. Nie wynika również, że wszystkie kobiety są gorszymi decydentkami w polityce, niż wszyscy mężczyźni. A w ogóle nie wynika, że jestem zwolennikiem rozstrzygania spraw przez głosowania...

Kobiety są istotnie w skali IQ średnio o 6 pkt. za mężczyznami. Ta skala sięga jednak od 90 do 130 (ludzi nienormalnych, czyli imbecylów i geniuszów, pomijamy – bo są statystycznie nieistotni; goryle mają w tej skali ok. 40...) i przesuniecie o 6 pkt. oznacza, że ciągle 1/3 kobiet jest lepsza od połowy mężczyzn.

Jednakże w kwestii czynnego prawa do głosowania decydują nie cechy jednostkowe, tylko statystyka. Co oznacza, że usunięcie kobiet z listy wyborców poprawia wyniki. Oczywiście jeszcze lepiej byłoby usunąć np. 2/3 mężczyzn i 9/10 kobiet... A najlepiej wszystkich, pozostawiając Króla.

kto zgadnie kim jest Król w przedstawionym tekscie?

i - wybacz - jako fan Korwina powinieneś dokładnie znać jego poglądy i politykę. Jeśli bardzo chcesz to wypiszę dokładnie źródło wszystkich tych punktów, acz jest to chyba strata mojego czasu - sam mógłbyś to bez problemu znaleźć na jego blogu czy wypowiedzi publicznych (youtube).

0

@meh, Przecież puentą tej wypowiedzi jest ograniczanie praw wyborczych, a nie uznanie kobiet za "gorsze". Przecież jasno napisał, że najchętniej by ograniczył prawa wyborcze również mężczyznom, a kryterium była głupota, a nie płeć.

Dodatkowo mało mnie obchodzi prywatna opinia Korwina-Mikke na temat tego, gdzie powinna być jego kobieta, o ile nie narzuca tego wszystkim kobietom - a takie właśnie jest podejście Nowej Prawicy. "Nie jesteśmy zwolennikami narkotyków, nie powinno się zażywać - ale ty rób co chcesz ze swoim ciałem." "Kobieta najlepiej nadaje się do kuchni - no ale jak chce robić coś innego to czemu nie".
Patrząc po sobie - ciężko się nie zgodzić, jestem świetną kucharką ;)

  • oh tak, zdobądźmy głos gimnazjum i powiedzmy że marihuana będzie legalna. (czy ktoś kto to pali kiedykolwiek miał problemy by kupić?)

To co napisałeś tutaj jest po prostu durne. Czy dobre jest martwe prawo?
Z resztą problemem nie jest to, czy można kupić, tylko to, że możesz iść za to do pierdla. Przy obecnej polityce "zero tolerancji", za pół gieta jesteś traktowany na równi z dilerem.

0

Ja głosuję na Polski Ruch Monarchistyczny, bo chce zostać rycerzem : ) http://monarchia.org.pl/

0

@meh:
Widać, że nie rozumiesz wypowiedzi Korwina. Czasem posługuje się ironią i przejaskrawieniem, ale to raczej dlatego, że zwykle rozmawia z odpornymi na argumenty socjalistycznymi bucami.

Jeżeli coś jest pewne to tylko jedno: obecność partii Korwina w Sejmie czy w reżymowej telewizji jest szkodliwa dla osobistego interesu jakiegokolwiek polityka z betonu politycznego. Dlatego perfidnie się go ośmiesza i/ lub pomija. Pokazuje się kandydatów czy partie, które mają mniejsze poparcie od Korwina czy jego partii.

Promuje się jakieś np PJN (partia bez programu), a partie z B4 różnią się w zasadzie tylko stosunkiem do pedałów i religii. Plany ekonomiczne (tak przyszłe jak i już zrealizowane) wszystkich wiodących (wiodących tylko dzięki telewizyjnemu praniu mózgu) partii to całkowita porażka i nawet nie trzeba z domu wychodzić, aby się o tym przekonać.

0
Wibowit napisał(a)

Widać, że nie rozumiesz wypowiedzi Korwina.

bo z korwinem to jak z jezusem - zwykły człowiek jest zbyt głupi, aby go zrozumieć - należy w niego wierzyć. a od rozumienia są kapłani, którzt każdą prawdę ci wytłumaczą i powiedzą dlaczego korwin ma rację

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0