Ankieta dla użytkowników systemów do zarządzania urządzeniami IoT

0

Cześć!

Pracuję dla start-upu rozwijającego system do zarządzania aktualizacjami OTA dla urządzeń IoT. Obecnie jesteśmy w fazie walidacji naszych założeń projektowych i biznesowych, więc potrzebujemy kontaktu z potencjalnymi użytkownikami/klientami.

Jeśli jesteś właścicielem lub pracujesz dla firmy odpowiedzialnej za zarządzanie i/lub utrzymanie urządzeń IoT i możesz poświęcić nam kilka minut, będziemy wdzięczni za Twoje odpowiedzi w naszej ankiecie.

Link to ankiety: https://forms.gle/BQkFZzPzewP63e2H7

Serdecznie dziękuję za pomoc!

0

Zupełnie nie jest dla mnie zrozumiałą ta ankieta. Co rozumiecie przez utrzymanie IoT. Pracuje z IoT (szeroko pojętym), co oznacza, że również je utrzymuję.

0
S4t napisał(a):

Zupełnie nie jest dla mnie zrozumiałą ta ankieta. Co rozumiecie przez utrzymanie IoT. Pracuje z IoT (szeroko pojętym), co oznacza, że również je utrzymuję.

Dziękuję za odpowiedź! Jak wspomniałam, pracujemy nad stworzeniem systemu do zarządzania aktualizacjami OTA dla urządzeń IoT, które będzie adresowane do sektora B2B, zatem zależy nam przede wszystkim na poznaniu perspektywy osób odpowiedzialnych za przeprowadzanie aktualizacji takich urządzeń i ich prawidłowe działanie (co jest w pewnym stopniu naszą definicją słowa 'utrzymanie' i angielskiego określenia 'maintenance'), a także właścicieli firm z różnych branż, mających pod swoimi skrzydłami urządzenia IoT.
W ramach ankiety chcemy przetestować nasze wstępne założenia projektowe, dotyczące przede wszystkim technicznych aspektów, jak np. systemów operacyjnych na jakich działają, łączenia z siecią, czy częstotliwości/wielkości aktualizacji.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1