Cześć,

od pewnego czasu pracowałem po godzinach nad kursem z zakresu testowania oprogramowania (nazwałem go ogólnie Testowanie produktów cyfrowych (Trening testowania)), ponieważ w zasadzie wiedzę testerską można zastosować w dowolnym produkcie cyfrowym, a nie tylko w samych testach oprogramowania ;)

No ale do rzeczy, chciałbym was zaprosić do kursu, jeżeli macie ochotę i chęci dowiedzieć się lub może odświeżyć wiedzę z zakresu testowania oprogramowania. Uważam, że jest tam sporo przydatnego materiału, starałem się go maksymalnie skompresować i streścić najważniejsze aspekty wiedzy z zakresu ISTQB fundation oraz advance level (głównie - analityk testów).

Jak również, jest tam sporo moich przemyśleń, porównań do sztuki, muzyki, tańca. Chciałem w ten sposób odświeżyć i przekazać wcześniej znane zagadnienia na troszkę ciekawszy sposób.. a czy mi to wyszło zapraszam do przerobienia materiału i oceny :)

Pod poniższymi linkami dzielę się z wami dostępami, Z dostępu z poniższego linku kurs jest zupełnie darmowy (Udemy daje mi możliwość podzielenia się ograniczoną liczbą darmowych kuponów, jest ich jeszcze kilkadziesiąt także spokojnie ;) ->
https://www.udemy.com/course/testowanie-produktow-cyfrowych/?couponCode=5B4442538B61BE8C401B

Natomiast, jeżeli wykorzystacie kody (może tak się zdarzyć nie wiem ile osób będzie zainteresowana) mogę zaoferować wam link z najlepszą możliwą ceną od Udemy:
https://www.udemy.com/course/testowanie-produktow-cyfrowych/?couponCode=4086276E74EBC9CB1C49

Jeżeli ktoś były zainteresowany, a nie było by już darmowych dostępów, Napisz proszę w komentarzu w połowie przyszłego miesiąca znów będę miał aktywne w panelu instruktora.

Życzę wam spokojnego i udanego weekendu,
Kris