CodersCamp czy warto?

1

Hej, jestem aktualnie na 1 roku studiów IT i jako iż nigdzie nie pracuję to mam sporo wolnego czasu w którym chciałbym coś robić. Natknąłem się na coś takiego https://www.facebook.com/events/805562976860890/. I tu moje pytania:

  1. Jako iż jest to darmowy kurs to chciałbym się dowiedzieć w czym oni mają biznes? Wpadłem tylko na "pomysł" że może organizatorzy mają własną firmę gdzie mają zlecenia i po prostu uczestnicy którzy utrzymają się przez powiedzmy miesiąc będą je robić. Dobrze mi się wydaje?
  2. Ogólnie warto na coś takiego pójść?
  3. Czy jeśli nie będę miał wystarczająco czasu w tygodniu ze względu na kolokwia / sesje to mogą czekać na mnie jakieś konsekwencje oprócz zwykłęgo wydalenia z kursu?
    Mam mieszane uczucia co do tego kursu także liczę na jakieś rady
1

Wydaje mi się, że był już wątek o tym kursie (chyba, że o jakimś podobnym).

0

Rozwiazmy ten problem przez dedukcje.

Najwiekszym znanym mi zrodlem wiedzy i umiejetnosci jest praca w firmie IT.
8 h dziennie w zespole pracujemy nad stworzeniem/rozwijaniem projektu majac do dyspozycji doswiadczonych programistow od ktorych mozemy sie sporo nauczyc.

Nie majac pracy a chcac sie nauczyc musielibysmy jakos odtworzyc sobie to samo co robia programisci w firmach czyli miec jakis projekt i doswiadczonych programistow od ktorych mozemy sie nauczyc.

Jesli ten kurs na tym polega ze sa powiedzmy male zespoly 4-6 osobowe imitujace zespol w firmie, jest projekt ktory jest realizowany i jest jakis starszy programista ktory pomaga rozwiazywac problemy i realizowac dalsze elementy projektu to byloby warto. Jesli nie to chyba nie .

A moja opinie - jak sie warto uczyc IT napisalem w tym watku :
Jak zdobyć pracę jako Junior Java Developer ?

pozdrawiam,

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0