Wsei rekrutacja

0

Witam
Mam taki problem. Rejestrowalam sie do szkoły formularzem online. Do szkoły przyszłam tylko podpisać dokumenty o ktorych była mowa w formularzu. Przyjęli mnie. Od koleżanki później dowiedziałam sie ze dostala dane do dziennika elektronicznego podczas rejestracji w szkole a ja nic nie dostałam oprócz kopii podpisanych dokumentów. I teraz pytanie czy to ich błąd czy wyślą mi te dane w późniejszym czasie? Podobno jeszcze jakiś office był ktorego tez nie dostałam.

1

Nie uważasz, że forum programistów to nie najlepsze miejsce na poszukiwanie odpowiedzi na Twoje pytanie? No chyba, że rejestrowałaś się do szkoły podstawowej to wtedy przynajmniej rozumiem dlaczego pytasz akurat tutaj.
Zadzwoń do nich w poniedziałek i zapytaj u źródła ale **bardzo Cię proszę **napisz czym się kierowałaś zadając to pytanie właśnie tutaj?

1

O chłopie, bez urazy ale o takie rzeczy to powinieneś gdzie pytać :P ja rozumiem ze panie z dziekanatu mogą onieśmielać ale zadzwoń i dopytaj, szczególnie teraz przy zdalnej rekrutacji. One tam dostają masę dokumentów, wiec coś mogło zaginąć w akcji.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1