Programowanie z innej strony:) dziś -monarchia jako styl pracy Team Leadera :)

0

Hey! Coś dla Team Leaderow, tych obecnych jak i pretendujacych. Może kogoś natchnienie :)

3

Tragedia. Słaba jakość dźwięku, słaba jakość obrazu, ogromne lanie wody

3

Mam prośbę - zamiast co chwila tworzyć nowy wątek z każdym filmem, zrób może jeden zbiorczy. W ten sposób po pierwsze będzie mniej bałaganu na forum, a po drugie to osoby zainteresowane twoimi filmami będą mogły ten wątek obserwować i dostawać powiadomienia o nowościach.

1

Nawet w autorytarnych rządach Król czy tam Prezes akceptują, że nie wiedzą wszystkiego i mają doradców, ministrów i innych ludzi, którzy wiedzą lepiej.
Tutaj opisuje się raczej teokrację z bogiem team leaderem. Nawet u Inków było lepiej.

Słyszałem o projektach tak prowadzonych, ale zazwyczaj w historiach o byłych pracodawcach. Zawsze w tych historiach kończyło się tak, że gościu był tak zajęty mikrozarządzaniem, że nie miał czasu na rozwój techniczny i po paru latach było pozamiatane.

W projektach gdzie są sami juniorzy, to może i ma sens, ale to tylko pod warunkiem, że nie planujemy już nigdy zatrudniać kogoś powyżej juniora (i do tego planujemy, że każdy zwolni się przed przejściem na mida).

1

Jeśli ktoś chce obejrzeć to polecam odpalić 1.25x

3
ToTomki napisał(a):

Jeśli ktoś chce obejrzeć to polecam odpalić 1.25x

Na 1,25 to można Pertyna oglądać. Tutaj 2x jest za mało.

TL może mieć swój zespół, ale na pewno nie ma swojego produktu, więc rozwój tego produktu, którego nie ma, nie jest celem lidera.

Zasadniczo w sumie nie wiem, o czym to jest. Jak ja byłem TL, to zasady były proste - seniorzy mają demokrację, jeśli ich liczba jest parzysta, to konflikty rozwiązuje moneta. A juniorzy niech sobie biegają jak chomiki w kołowrotku, i nie przeszkadzają w pracy. Win-win.

0

Nie wiem czy to słabiutki głos tej pani, czy też określenie narzucania stylu kodu "monarchią", ale przypomniał mi się pewien fragment klasyka.

Dla tych co potrzebują brakujących napisów:
Lord Vader: ostrzega że styl kodowania jest ważny dla ciągłości projektu
Senior: dumny z nowoczesnego narzędzia odpowiada: "Don't try to frighten us with your sorcerer's ways, Lord Vader."

5
ToTomki napisał(a):

Jeśli ktoś chce obejrzeć to polecam odpalić 1.25x

Mi to przypomina jak w szkole wołali do odpowiedzi i nic nie wiedząc, rodziło się w bólach kilka zdań aby tylko coś powiedzieć, cedząc i przedłużając każde słowo, które na wagę złota było (rozglądają się rozpaczliwie po klasie w poszukiwaniu podpowiedzi).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0