Jaka ścieżka nauki?

0

Czego powinienem się uczyć żeby wyróżniać się pośród konkurencji na rynku pracy? Co powinienem robić?

2

Wzrost >2m, niebieskie oczy, szczupły, blond włosy.

A tak serio to nie wiemy w ogóle nic o tym co chcesz robić i kim jest Twoja konkurencja, więc ciężko cokolwiek napisać.

1

Odwalać cyrk na rozmowach o pracę. Pytanie po co. Wystarczy, że będziesz lepszy od konkurencji w tym co robisz, już się będziesz odróżniał.

1

To ja pojadę klasykiem, "...bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić." :)

Serio, jak jesteś jeszcze relatywnie młody i nie masz zbyt wielu zobowiązań, to eksperymentuj i poznawaj różne dziedziny. Jak coś nie będzie Ci podchodzić, to próbuj czegoś nowego. W końcu znajdziesz coś, co będzie dla Ciebie na tyle interesujące, że nie zorientujesz się, a wkręcisz się na tyle głęboko, że będziesz lepszy, niż "konkurencja".
I nie kieruj się rankingami i opiniami na temat technologii, w ktorych można najwięcej zarobić - jak będziesz zajmował się tym, co lubisz to zarobki będą tylko dodatkiem.

3

Uczyć się Haskella. Jak nauczysz się Haskella to potem już każda mainstreamowa technologia będzie dla Ciebie prosta

0

Zacznij lekko od https://en.wikipedia.org/wiki/Structure_and_Interpretation_of_Computer_Programs
Potem weź się za https://en.wikipedia.org/wiki/The_Art_of_Computer_Programming
Po przerobieniu 4 tomów Knutha możesz usłyszeć co powiedziała pewna top-ikona IT - przeczytał 4 tomy, dlaczego jego CV jeszcze nie leży na moim biurku?!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1