Koronawirus a poprawki na uczelnii

0

Wiem, że zajęcia są odwolane do 24 marca, ale co z poprawkami?

3

Prywatnie i ustnie.

0
lambdadziara napisał(a):

co z poprawkami?

Przez githuba

8

Zastanawia mnie dlaczego ludzie zadają takie pytania na forum zamiast pytać tam gdzie ktoś zna odpowiedź, czyli pewnie u osoby u której ten egzamin chcesz poprawiać albo po prostu na uczelni. Nawet nie podałaś gdzie studiujesz - ani uczelni ani wydziału.

3

I nie będzie niczego - jak to mawiał klasyk. Po co porawki jak i tak wszyscy umrzemy.

1

@lambdadziara:

na forum moge sie spodziewac natychmiastowej odpowiedzi, a wykladowca pewnie nawet nie sprawdza maila

Wolisz dostać natychmiast odpowiedź, która niczego nie wniesie, niż dowiedzieć się gdzie trzeba i odczekać, aż mail nabierze mocy urzędowej? To bez sensu.

Ale ok, odpowiem: to zależy

0

OK, na forum nie będzie info z konkretnej uczelni. Ale gdybym studiował to wolałbym info jak się sprawy mają na niektórych uczelniach, które przynajmniej coś dają do wiadomości, niż żadnego info, w tym zero z mojej uczelni.

0

Jak studiowałem na UJ to do dyspozycji było kilka forów, grupa na FB, mejl grupowy, itp itd przeznaczonych dla studentów UJ. Poza tym ludzie normalnie się komunikowali, rozmawiali ze sobą osobiście czy przez telefon, komunikator, etc i jakoś wszystko się roznosiło szybko. Nie rozumiem po co pisać na forum 4p w wewnętrznych sprawach uczelni.

0
Wibowit napisał(a):

Jak studiowałem na UJ to do dyspozycji było kilka forów, grupa na FB, mejl grupowy

Jak robiłem inżynierkę, czyli też w czasach, kiedy studenci z Kopaczową rzucali w dinozaury kamieniami bo nie mieli jeszcze strzelb.
Jak z walczyłem z magisterką to pojęcie wspólnoty plemiennej na studiach szlag trafił. Studenci już chyba mieli swoje strzelby i nie musieli się grupowo umawiać na rzucanie kamieniami w dinozaury.

0

Po co poprawiać?
Zmień studia, weź kredyt...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0