Dokończenie magisterki - PW EiTi

0

Cześć.
Mam taką dość nietypową sytuację, może wyda się Wam to trochę dziecinne, ale sam nie wiem co robić.
Inżyniera na powyższej uczelni (Informatyka) skończyłem w roku 2015. Od jakichś 2 lat mam absolutorium na magisterskich, praktycznie skończony projekt, tylko za cholerę nie chce mi się tego dokańczać, a co gorsze pisać tego "wypracowania".
Mam mnóstwo swoich projektów + pracuję full time od paru lat jako C++ dev.

Jak myślicie, jest sens to kończyć? Właściwie najbardziej zastanawia mnie kwestia tego jak to będzie wyglądać na CV/LinkedInie. W sensie inżynier skończony w 2015, a magisterka? 2020 :)? Trochę to tak chu***o wygląda, nieprawdaż?

Jestem na skraju podjęcia decyzji o rzuceniu tego w cholerę, bo często tak mi to siedzi na umyśle, że nie jestem w stanie skupić się na innych rzeczach. Szczerze - myślałem już nawet o totalnym pozbyciu się wszystkiego co do tej pory z tą magisterką zdziałałem, żeby nie było możliwości powrotu :P

Co myślicie?

1

Ja mam inżyniera z 2015 i został mi ostatni egzamin na magisterce. Potem praca magisterska. Też nie chce mi się tego wszystkiego, a nie mam jeszcze nawet za bardzo pomysłu na pracę magisterską. Jednam zamierzam ją zrobić, tylko chcę jak najniższym kosztem to skończyć, zależy mi wyłącznie na papierku. Szkoda by mi było rzucić to na finiszu, wolę się przemęczyć.

1

Skończ magisterkę, nikt Ci nie zarzuci później brak awansu w korpo słowami: "brak wykształcenia magisterskiego".

1

Chociaż mam samą inżynierkę (z 2016) i nie rozpoczynałem magisterki to w sumie cały czas tego żałuję. Gdybym mógł to bym jeszcze skończył mgr. Być może zacznę od początku, nie wiem. Cały czas chodzi mi to po głowie.

Oczywiście chciałbym skończyć mgr po linii najmniejszego oporu, bez wymyślania promów kosmicznych ale żeby to mgr było bo nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość.

Gdybym był na Twoim miejscu na pewno bym dokończył. Wiem, że już wymiotujesz na samą myśl ale warto się przemęczyć. Chciałbym być na Twoim etapie magisterki.

Pozdrawiam i powodzenia!

1
Gej napisał(a):

Od jakichś 2 lat mam absolutorium na magisterskich

lata < 2 ? "spoko": "możliwe różnice programowe"

https://www.eporady24.pl/uzys[...]orium,pytania,8,114,6454.html

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0