Studia II stopnia po licencjacie

0

Cześć,
w tym roku kończę kierunek ściśle związany z informatyką (dokładnie bioinformatykę na Politechnice Poznańskiej), lecz niestety kończy się on tytułem licencjata. Od około roku pracuje jako programista, jednak chciałbym dalej kontynuować naukę na studiach. Czy znacie jakieś uczelnie gdzie mógłbym się dostać na II stopień informatyki z licencjatem? Z uczelni jakie znalazłem to mógłbym się dostać na Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Łódzki i Uniwersytet Jagielloński. Możecie coś więcej powiedzieć o tych uczelniach, jakieś opinie co do samego kierunku, w ogóle warto tam iść czy raczej strata czasu?
Bardzo interesuje mnie webdev, inżynieria oprogramowania i algorytmika.

0

Z tego co wiem na przykład na Politechnice Gdańskiej spokojnie można pójść na zaoczne studia z Informatyki po licencjacie na Uniwersytecie Gdańskim.

0
Terrored napisał(a):

Z tego co wiem na przykład na Politechnice Gdańskiej spokojnie można pójść na zaoczne studia z Informatyki po licencjacie na Uniwersytecie Gdańskim.

W regulaminie przyjęć Politechniki Gdańskiej jest taki punkt przy informatyce (i nie ma tam żadnej adnotacji), ale napiszę jeszcze maila do dziekanatu PG.

W domyśle ukończony kierunek powinien kończyć się tytułem zawodowym inżyniera i trwać minimum 7 semestrów. W innych przypadkach pojawi się dodatkowo adnotacja o innych dodatkowych możliwościach np. inż. arch., lic., itp

1

Wiem na pewno że dużo osób z tego korzysta bo jeśli skończysz magistra na PG to masz tytuł inż. magister mimo wcześniejszego licencjatu

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0