Nauka administracja

0

Witam. Jestem początkujący bardzo większość rzeczy nie rozumiem, chciałbym zacząć uczyc się administracji, od czego byłoby mi najłatwiej zacząć na sam początek bo mam plan iść za jakiś czas studia i żebym troszkę czaił co z czym się je. Jeżeli też na start byłoby coś innego dobrego typu sieci komputerowe to też proszę pisać.

0

Na początek idź na studia, tam Ci pokażą jak rozległy jest to temat i jak wiele rzeczy trzeba umieć żeby zostać dobrym administratorem.

0

Witam. Chciałbym uczyć się komentarze, przeczytałem już słownik i chciałbym kontynuować nauka ale nie wiem jak się zabrać.
Teraz piszę testowy komentarze, jakby coś było nie jasno to piszcie proszę, wdzięczny za uwagę.
Pozdrawiam,
Ja.

1

Administratorem czego? Aplikacji? Sieci? Windowsa? Linuxa? Bazy danych? Budynku spółdzielczego? Administratorów jest od cholery więc warto się zastanowić chociaż kim chcesz być.

0

Sieci, bany danych o to mi najbardziej chodzi i tym jestem zainteresowany

0

To skoro wybierasz sieci albo bazy to idź na studia skoro masz już taki plan w sieciach możesz próbować nie iść na studia a zrobić jakieś CCNA i szukać pracy natomiast studia bardzo często się przydają więc skoro chcesz iść w sieci/bazy idź na studia. Oba kierunki są dobrze płatne.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0